Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

Program lojalnościowy

Piłka plażowaKatalog AquaSki startuje - baw się z nami, zbieraj punkty, wymieniaj je na nagrody!

Za każde wydane u nas 200 zł naliczamy na Twoje konto 1 punkt. Punkty możesz wymienić na nagrody lub bony rabatowe na kolejny pobyt. W ramach nagród mamy do zaproponowania wysokiej klasy ubrania sportowe AquaSki Travel i inne gadżety!

W linii ubrań AquaSki Travel będziesz czul się jak w drugiej skórze, jednocześnie modnie i stylowo. Unikatowa, niepowtarzalna marka podkreśli Twój indywidualny charakter, a najwyższa jakość włoskich materiałów na pewno przyczyni się do wygody w uprawianiu każdej aktywności fizycznej.

 Ubrania sportowe AquaSki Travel wyprodukowała dla nas marka Quest, której używają najlepsi zawodnicy na świecie z różnych dyscyplin sportowych. „Twarzą” marki jest Maja Włoszczowska, wicemistrzyni olimpijska w kolarstwie. Światowej klasy sportowiec przetestowała dla Państwa włoskie tkaniny i kroje strojów AquaSki Travel, gwarantując ich najwyższą wygodę i jakość.

                                              Kurtka letnia  Czapka zimowa  Koszulka damska

W katalogu mamy propozycję również dla tych, których nie interesują ubrania sportowe. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy gadżety turystyczne przydatne na każdym urlopie.

Zapraszamy do zbierania punktów i zapoznania się z ofertą naszego biura!