Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

Rezerwacja pod stałą opieką Doradcy Kilenta

Opiekun rezerwacji

Ania Cyranek - Starszy Doradca KlientaJeśli opinie innych Klientów nie wystarczają, abyś dokonał wyboru hotelu, pensjonatu czy innego obiektu noclegowego, skontaktuj się z nami! Dostaniesz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania, rozwiejemy Twoje wątpliwości. Każda z pracujących Pań kompleksowo zajmie się przygotowaniem Twojej rezerwacji, tak, abyś z satysfakcją mógł myśleć już tylko o beztroskim wypoczynku w basenach termalnych, na stoku narciarskim czy po prostu - wśród przepięknych krajobrazów Austrii, Czech, Słowacji i Węgier.

 

Dostępność w dogodnych godzinach

Ekipa biurowa AquaSki Travel dostępna jest dla Ciebie siedem dni w tygodniu - od poniedziałku do niedzieli! Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów aż dziesięć godzin dziennie (w gorących sezonach nawet dłużej), dlatego możesz zadzwonić przed pracą lub po - bez stresu, że nie zdążysz zapytać o wszelakie szczegóły i załatwić wszystkich formalności. Co więcej, o każdej porze możesz zostawić nam wiadomość w postaci maila bądź nagrania na poczcie głosowej -  szybko dostaniesz kontakt zwrotny z naszej strony.

Doradca Klienta

Każdy z naszych Klientów ma własnego Opiekuna Rezerwacji. Opiekun, a zważając na to, że w AquaSki Travel pracują prawie same przedstawicielki płci pięknej, Opiekunka doskonale zna wszystkie szczegóły Twojego wyjazdu. Towarzyszy Ci każdego dnia zbliżającego Cię do upragnionego wypoczynku - dostępna jest niemal codzienne telefonicznie oraz mailowo. Sam przyznasz, że dopełnianie formalności związanych z rezerwacją nigdy nie było tak proste!

Ania Cyranek<p>Ania Cyranek - Starszy Doradca Klienta.<p> Gabrysia Kaźmierowska<p>Gabrysia Kaźmierowska - Starszy Doradca klienta.<p> Ania Bolek, Doradca Klienta<p>Ania Bolek - Doradca Klienta.<p>

Kontakt z opiekunem

Z Opiekunem możesz kontaktować się mailowo lub telefonicznie w godzinach jego pracy. W nagłych przypadkach zadzwoń na jego komórkę, jeśli będzie mógł, na pewno odbierze! Jeśli nie, skontaktuje się z Tobą w pierwszym wolnym terminie. Nie bój się - nie zostaniesz sam! Kompleksową opiekę gwarantujemy Ci przed, w trakcie, a nawet po Twoim wypoczynkowym pobycie. Jesteś dla nas bardzo ważny i dołożymy wszelkich starań, aby Twój wyjazd okazał się niezapomnianym przeżyciem. Urlop czy wakacje powinny być dobrze zorganizowane i... udane!

A więc rezerwuj z AquaSki Travel!

AquaSki Travel - udany wypoczynek!