Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

AquaSki Travel - Sprawdzony i polecany

Już niedługo będziecie mogli zobaczyć efekt ostatnich pomysłów w AquaSki Travel. „Sprawdzony i polecany" to seria filmów, na których pokażemy Wam miejsca, w których można zatrzymać się na noc będąc na Słowacji. Wybieracie się do aquaparku Tatralandia i chcecie znaleźć alternatywę noclegową? Wybierzcie odpowiedni obiekt z bazy AquaSki Travel – sprawdzony i polecany!

 

Udany wypoczynek z AquaSki Travel - seria filmów<p>W obiektach, które odwiedzacie, szukajcie takiego znaku! Będzie to informacja, że można obejrzeć film, na którym sprawdzamy miejsce specjalnie dla Was.<p> Udany wypoczynek z AquaSki Travel - seria filmów<p>Rozmowa przy kawie sprawiła, że Gosia dowiedziała się wielu ciekawych form spędzania wolnego czasu w okolicy Pensjonatu Mara***.<p> Udany wypoczynek z AquaSki Travel - seria filmów<p>Nawet na wyjeździe służbowym trzeba mieć kontakt z bazą :) Zapracowana Asia chyba nigdy nie rozstaje się z laptopem.<p> Udany wypoczynek z AquaSki Travel - seria filmów<p>Strzeżone kąpielisko wodne przy jeziorze Mara to jedna z atrakcji, które dostępne są dla gości Pensjonatu Mara*** w Liptovskim Trnowcu.<p> Udany wypoczynek z AquaSki Travel - seria filmów<p>Tysiące powtórek, poznanie każdego kąta pensjonatu i przy tym mnóstwo śmiechu i zabawy - tak w skrócie można opisać przygotowanie materiału filmowego przez AquaSki Travel.<p>


Jak minął pierwszy dzień zdjęciowy? Bardzo pracowicie! Odwiedziliśmy Pensjonat Mara*** w Liptovskim Trnowcu i przy pomocy miłego właściciela sprawdziliśmy każdy kąt obiektu! Gosia Mękal, specjalista ds. marketingu i PR, miała okazję napić się pysznej kawy w barze, nasycić się wspaniałym widokiem na góry z jednego z pokoi i rozegrać partyjkę bilarda z ekipą filmową!

Niebawem pojawi się podsumowujące wideo z pierwszej wizyty serii „AquaSki Travel - Sprawdzony i polecany” – śledźcie naszą stronę w oczekiwaniu na filmy!