Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

SIGNAL IDUNA ubezpieczenia

SIGNAL IDUNA ubezpieczenia

Od zasłużonego wypoczynku dzieli Cię tylko chwila. Im bliżej wakacji, tym bardziej cieszysz się na wyjazd. Życie jest jednak nieprzewidywalne...

Choroba, nieprzewidywalne zdarzenie może popsuć Twoje plany, jednak rezygnacja z wycieczki nie musi oznaczać utraty pieniędzy!

Już teraz wykup sobie ubezpieczenie na wypadek rezygnacji i zapewnij sobie komfort nawet, gdy wydarzy się coś nieprzewidywalnego!

Signal Iduna Ubezpieczenia Signal Iduna Ubezpieczenia Signal Iduna Ubezpieczenia

NIE TRAĆ swoich PIENIĘDZY!

SIGNAL IDUNA zwróci Ci nawet 100% pieniędzy poniesionych na zakup wycieczki.

  • Rezygnacja z imprezy turystycznej
  • Przerwanie imprezy turystycznej
  • Anulacja biletów
  • Anulacja noclegów

Co jeszcze może Ci się przytrafić?

 

Signal Iduna Ubezpieczenia

Dlaczego warto?

Wyjazd na wymarzony urlop nie zawsze jest decyzją przemyślaną. Ludzie dzielą się na tych, którzy przygotowują się do wakacji od dawna oraz na tych, którzy zostawiają tę decyzję na ostatnią chwilę. Jedno jest pewne – z AquaSki Travel każdy spełni swoje oczekiwania względem wypoczynku!

Jeśli bliskie Ci są długie miesiące oczekiwania, sporządzanie listy rzeczy do zabrania czy planowanie punkt po punkcie całej wycieczki, zadzwoń do nas na długo przed planowanym wyjazdem. Atrakcyjne propozycje First Moment przygotowane są z myślą właśnie o Tobie! Przedpremierowe ceny, które dostępne są tylko dla „wczesnych ptaszków”, sprawią, że Twoja oferta będzie najkorzystniejsza. Opieka doradcy towarzyszyć Ci będzie przez cały okres oczekiwania – masz więc mnóstwo czasu, aby zadać nurtujące Cię pytania i dowiedzieć się wszystkiego na temat obiektu i okolicy.

Nie lubisz planować? Wolisz spontaniczne wyjazdy? Nie martw się, że gdy zechcesz wyjechać na wakacje nie będzie już miejsc. Nasza ogromna baza noclegowa to dziesiątki Hoteli, Apartamentów i Pensjonatów, które czekają na Ciebie. Oferty Last Moment kuszą obniżonymi cenami, a Twój doradca pomoże dobrać propozycję szytą na miarę Twoich potrzeb.

 AquaSki Travel

Pamiętaj – warto rezerwować z AquaSki Travel! Nasze miłe Opiekunki Klienta zaopiekują się Tobą zarówno wtedy, gdy tuż po feriach zarezerwujesz sobie pobyt wakacyjny oraz gdy zechcesz wyjechać już jutro. Sprawdzone obiekty, gwarancja ceny i komfort załatwiania formalności jeszcze nigdy nie były tak przyjemne! AquaSki Travel, jako biuro turystyczne, posiada szereg certyfikatów, które szczegółowo możesz obejrzeć tutaj. Jeśli zależy Ci na opinii innych, zapoznaj się z rekomendacjami wystawianymi przez naszych klietów. Rzetelne komentarze dostępne są również w serwisie OPINEO.

AquaSki Travel – udany wypoczynek

Podkategorie