Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Spotkanie wigilijne

Tegoroczne oczekiwanie na świąteczny czas przebiega bardzo przyjemnie: w biurze mamy migoczącą i pachnącą choinkę, w radiu lecą bożonarodzeniowe przeboje, a my wolny czas spędzamy na wspólnej kolacji wigilijnej. Na stole prawdziwie dietetyczne potrawy. Co prawda nie ma ani karpia, ani barszczu z uszkami, ale za to są róznego rodzaju ryby i krewetki oraz wino (do smaku).

AquaSki Travel śmiejąc się i celebrując wspólne wyjście, zaczyna od toastu. Nic tak nie cieszy, jak kubeczek grzanego wina na Rynku Głównym w Krakowie, gdzie wokół aż roi się od akcentów zimowo-świątecznych! Trunek rozgrzewa zmarzniętą już nieco ekipę, a prawdziwe ucztowanie zaczyna się w jednej z pobliskich restauracji. Dlaczego podczas tak pięknych chwil czas płynie zaskakująco szybko?

Wzajemne życzenia, już niedługo rozjedziemy się do swoich domów na wspólne świętowanie. Kto wie, co przyniesie nam przyszły rok... Oby jak najwięcej powodów do świętowania!

Wigilia AquaSki Travel Wigilia AquaSki Travel Wigilia AquaSki Travel Wigilia AquaSki Travel Wigilia AquaSki Travel Wigilia AquaSki Travel 	Wigilia AquaSki Travel Wigilia AquaSki Travel Wigilia AquaSki Travel