Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Sto lat zamiast kolęd

Tej zimy nasze świątecznie ustrojone, biurowe drzewko nie ma okazji, by posłuchać tradycyjnych kolęd. Śpiewamy coś innego: urodzinowe "sto lat" - tym razem dla managera działu AquaSki Travel, Asi Bugajskiej. I wcale nie po to, aby dostać kawałek puszystego senika w czekoladzie (tu kierujemy podziękowania dla męża i córki Jubilatki, za pomoc w przygotowaniach), ale dlatego, że urodzinowe spotkania, to okazja do wspólnych paru minut spędzonych na rozmowie, żartach i relaksie. Na szczęście wszyscy pracujący w naszym biurze mają podzielność uwagi i w tak zwanym międzyczasie odpowiadają na telefony naszych świątecznych klientów.

Tajemniczy owoc

Oprócz tradycyjnego ciasta, pojawiły się też owoce - dla tych, którzy postanowili na delikatny detox cukrowy. Dla każdego, coś dobrego!

Zobaczcie, jak u nas fajnie!

Urodziny Asi, Kierownika AquaSki Travel Urodziny Asi, Kierownika AquaSki Travel Urodziny Asi, Kierownika AquaSki Travel Urodziny Asi, Kierownika AquaSki Travel Urodziny Asi, Kierownika AquaSki Travel Urodziny Asi, Kierownika AquaSki Travel