Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Świąteczny klimat

Mamy dla Was zagadkę. Kto to jest: można spotkać go przy choince, ma długą, gęstą brodę, a na głowie czerwoną czapkę z białym pomponem? Pewnie pomyśleliście o Świętym Mikolaju? Ale tak naprawdę to Karol, właściciel AquaSki Travel, który w tym roku przeobraził się Mikołaja i razem ze swoimi Elfami przygotowywał świąteczne drzewko wprowadzając istnie magiczny klimat do całego biura.

Choinka w AquaSki Travel Choinka w AquaSki Travel Choinka w AquaSki Travel Choinka w AquaSki Travel

Choć nie przyjechał na saniach zaprzężonych w dzwoniące renifery, nie sunął po świeżym, białym śniegu, ani też nie wślizgnął się do biura przez komin, to wesołe "ho, ho, ho" wykrzyczane już od progu zwiastowało jedno: jest choinka! Doradcy Klienta, zwane też w ten dzień Elfami lub pomocnicami Świętego Mikołaja, żwawo zabrały się do pracy. Czekały na nich świecące lampki, rumiane drewniane jabłuszka, słomiane aniołki i brokatowe kokardki. Wszystko zostało umieszczone na pachnącej lasem (lub ropą, jak to Gosia na początku wyczuła...), najprawdziwszej choince. Teraz czekamy na pierwszą gwiazdkę! Zapraszamy naszych klientów do biura - może Mikołaj zostawił dla Was jakiś prezent?

Praca to miejsce, w którym spędzamy większość dnia. My sprawiliśmy, że iskierka Świąt zagościła u nas na dobre i w powietrzu czuć już to ciepło. Zrobiło się bardzo przytulnie!

Czy czujecie już ten Świąteczny Klimat? :)

Świąteczny klimat!