Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Stacja badawcza

Bo taką właśnie nazwę otrzymało nowe biurko Gabrysi, a ona sama została mianowana "naukowcem". Choć może bardziej testerem, gdyż otrzymała bardzo ważne zadanie od szefa, Karola Tomczyka: będzie sprawdzać działanie nowego sprzętu, który być może już wkrótce zagości na stałe na wszystkich biurkach Doradców Klienta w Aquaski Travel.

Co na to tester?

"Na początku ciężko było mi się przyzwyczaić. Przez kilka lat pracowałam na tym samym komputerze z niewielkim, acz komfortowym monitorem. Teraz mam ich kilka! Myślę, że ułatwi mi to pracę, muszę tylko przywyknąć do nowego jej trybu. Na razie wyraźnie wyczuwam ćwiczenia mięśni karku podczas wędrowania wzrokiem i całą głową po szerszej, niż dotychczas, rozpiętości" - z uśmiechem relacjonuje Starszy Doradca Klienta, Gabrysia Kaźmierowska.

Technika idzie do przodu, wielkie pudła zostają zamienione na mniejsze urządzenia. Modernizacja biura AquaSki Travel przynosi nie tylko komfort użytkowania, ale też praktyczność - dane można przenieść w każde miejsce, by pracować nie tylko z biurowego zacisza. Jak widać, idziemy z duchem czasu i stawiamy na innowacje!

Nowe biurko Gabrysi Nowe biurko Gabrysi Nowe biurko Gabrysi