Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Spłonął Hotel Junior***

Zazwyczaj na naszym blogu podajemy wesołe i przyjemne nowinki. Tym razem jednak jesteśmy zobligowani do poinformowania naszych klientów o przykrym incydencie, który przydażył się wczoraj, we wtorek, 6 października 2015. Doszło bowiem do tragedii w Niskich Tatrach. W Dolinie Demianowskiej spłonął Hotel Junior***, będący obiektem cieszącym się dużym zainteresowaniem, gdyż znajdował się tuż obok wyciągu.

Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane, nie wiadomo też, co będzie w przyszłości. Na chwilę obecną pozostało nam tylko śledzić słowackie media w oczekiwaniu na dalszy bieg wydarzeń.

Co z potwierdzonymi rezerwacjami?

Mamy wielu klientów, którzy wykupili pobyt w Hotelu Junior***. Jest nam przykro, że nie mogą skorzystać z zimowego wypoczynku w tym obiekcie. Niezwłocznie kontaktujemy się z nimi i proponujemy im alternatywne zakwaterowanie w okolicy.

Znajdź zakwaterowanie na Słowacji:

Noclegi Słowacja

Zobaczcie, jak wyglądała akcja ratownicza:

Pożar w Hotelu Junior***<p>Źródło: Mikulasske krimi<p> Pożar w Hotelu Junior***<p>Źródło: Mikulasske krimi<p> Pożar w Hotelu Junior***<p>Źródło: SITA<p> Pożar w Hotelu Junior***<p>Źródło: SITA<p> Pożar w Hotelu Junior***<p>Źródło: TASR<p> Pożar w Hotelu Junior***<p>Źródło: TASR<p> Pożar w Hotelu Junior***<p>Źródło: TASR<p> Pożar w Hotelu Junior***<p>Źródło: TASR<p> Pożar w Hotelu Junior***<p>Źródło: TASR<p> Pożar w Hotelu Junior***<p>Źródło: TASR<p>