Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Relacja z Polskiego weekendu

Wspaniała, słoneczna pogoda podczas Polskiego weekendu w AquaCity Poprad była znakomitym uwieńczeniem dobrej zabawy! Oprócz opalonych, wakacyjnych ciał, gośicie aquaparku mięli okazję pobawić się razem z AquaSki Travel! Gosia, specjalista ds. marketingu i PR powitała wszystkich radosnymi słowami tuż po południu i zaprosiła do wspólnej zabawy!

AquaSki Travel, jako oficjalny sponsor i pomysłodawca Polskiego weekendu, z dumą przyznaje, że na miejscu co krok dał się słyszęć polski język - mnóstwo gości z Polski postanowiło spędzić długi weekend sierpniowy w słowackim parku wodnym. Byli też wśród nich bezpośreni klienci biura, którzy wykupili pobyt z zakwaterowaniem w luksusowych hotelach (Riverside***, Seasons*** i Mountain View****) lub całodzienne, tańsze wejściówki w promocji przygotowanej tylko dla nich.

Wśród atrakcji przygotowanych specjalnie na ten dzień, były liczne animacje prowadzone przez AquaSki Travel. Na początek wszyscy chętni poruszali się i uwolnili miliony endorfin podczas zajęć zumby. Ileż było śmiechu i radości! Na uczestników programu, czekały również zmagania z Limbo, gdzie można było popisać się gibkością.

Aby docenić starania naszych klientów, rozdaliśmy nagrody - przydatne gadżety z logiem AquaSki Travel. Przeprowadziliśmy również "Loteriadę", w której główną nagrodą była zniżka na dowolny pobyt z naszej oferty. Pani Agnieszka - szczęsliwie wylosowana w konkursie, już teraz planuje wyjazd z całą rodziną!

Polski weekend w AquaCity Poprad Polski weekend w AquaCity Poprad Polski weekend w AquaCity Poprad Polski weekend w AquaCity Poprad Polski weekend w AquaCity Poprad Polski weekend w AquaCity Poprad Polski weekend w AquaCity Poprad Polski weekend w AquaCity Poprad Polski weekend w AquaCity Poprad

Dla zwiększenia doznań i rozrywki, gości zabawiał zespół ENSEMBLE light & music show, z którym śpiewano polskie przeboje. Dziewczyny z Show-Balet "SHINE" swoimi pokazami uświetniły cały event!

Już nie możemy doczekać się kolejnego razu! Chcecie Polskiego weekendu za rok?