Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Kolejna korona dla Top sprzedawcy

Po pierwszej połowie roku 2015 nadeszło podsumowanie wyników pracy Doradców Klienta pracujących w AquaSki Travel. Pracownicy działu sprzedaży wykazali się wielkim zaangażowaniem i pomimo znacznemu spadku liczby wyjazdów wśród Polaków w pierwszym kwartale roku, zdołał zachęcić znaczną część do wypoczywania w Czechach, Austrii, na Węgrzech czy Słowacji - pokazując, że sąsiednie kraje mają do zaoferowania przepiękne krajobrazy, znakomitej jakości stoki narciarskie i zapewniające długotrwały relaks aquaparki.

Ciężka i efektywna praca zostaje doceniana - każdego roku ogranizowane są wyjazdy firmowe, dzięki którym cała ekipa ma szansę na jeszcze lepszą integrację. A dodatkowej motywacji dodaje nagroda Top Sprzedawcy. Po półrocznych zmaganiach tytuł ten otrzymała Ania Cyranek! Gratulujemy!

Ania, po raz szósty z rzędu zdobyła "koronę" na podsumowaniu miesiąca, co oznacza, że w ciągu ostatniego półrocza była nieprzerwanie najlepszym pracownikiem. Jako nagrodę, od właściceli biura, otrzymała bon o wartości ponad 2000 zł do wykorzystania na dowolną wycieczkę z oferty AquaSki Travel.

Bon dla Ani Cyranek - Top Sprzedawcy

Jesteśmy ciekawi, dokąd się uda! Szukajcie relacji z tego wspaniałego wyjazdu już wkrótce!