Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Nowy, partnerski aquapark!

Nowe miesca wymagają dokładnego sprawdzenia - nie możemy przecież polecać naszym klientom obiektów, które nie spełniają naszych standardów ani nas nie zachwycają. Wyjazdy do partnerskich ośrodków stanowią nieodłączną część początku każdego sezonu. To wtedy mamy okazję zobaczyć, co zmieniło się w ciągle udoskonalanych kompleksach wodnych i jakie atrakcje czekają naszych gości podczas wspaniałych dni spędzonych w parkach wodnych. Tym razem udaliśmy się do NOWEGO PARTNERSKIEGO OBIEKTU - Aqualand Moravia w Czechach.

23.png 24.png 31.png 32.png 36.png 37.png

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia znajduje się w Czechach, niedaleko Brna - około 3,5 godziny jazdy samochodem z naszego biura w Krakowie. Ten wspaniały kompleks wodny widać już z daleka: kręte zjeżdżalnie, duży szyld i charakterystyczne kolory przyciągają wzrok. Wejście do parku wodnego jest imponujące - otaczająca "dżungla" zwiastuje dziką wodną przygodę czekającą tuż za kasami.

Po przebrnięciu się przez kolorowe szatnie (ułatwiające odnalezienie tej swojej), wchodzi się do dużej hali basenów wewnętrznych, gdzie woda milo bulgocze, dzieci korzystają z brodzików i kolorowych gadżetów wodnych, część osób kąpie się w basenach, a część odpoczywa na leżakach. Takie szaleństwo trwa nawet cały dzień! I nie trzeba martwić się o głód - tuż przy basenach znajduje się Restauracja Imperium serwująca przeróżne dania: od rozgrzewających zup, przez sycące danie główne, aż po słodki deser. Kawiarnia znajdująca się na piętrze, idealnie sprawdza się popołudniową porą, gdy nadchodzi nieodparta chęć na aromatyczną kawę latte. Co ciekawe, można nawet uciąć sobie miłą pogawędkę z uśmiechniętym barmanem - po polsku! A gdy pogoda dopisuje - baseny zewnętrzne goszczą radosnych fanatyków kąpieli w przyjemnie chłodnej wodzie. Taka przyjemność z pewnością pozwoli zrelaksować się każdemu! My wyszliśmy bardzo odprężeni!

Po więcej informacji na temat aquaparku, zapraszamy bezpośrednio na stronę internetową:

Aqualand Moravia

Punkt medyczny 17.png 18.png 30.png 19.png 20.png 21.png

Zakwaterowanie niedaleko parku wodnego

Aby pobyt w aquaparku Aqualand Moravia potrwał dłużej, zabraliśmy się za poszukiwanie doskonałego zakwaterowania w okolicy. Ku naszej radości, w odległości zaledwie kilku kroków znajdują się piękne domki - idealne na rodzinny wypad! Miejmy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zaoferować naszym klientom mnóstwo opcji na pobyty! Śledźcie naszą stronę w poszukiwaniu nowości!

Aqualand Moravia - Sprawdzony i polecany 004.png 00.png 001.png 002.png 007.png 003.png 005.png 006.png

Zapraszamy do Aqualandu Moravia!