Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Wiosna na talerzu, na ustach piosenka

Urodziny Ani CyranekStare przysłowie W marcu jak w garncu ma bezpośrednie przełożenie na to, co się dzisiaj dzieje. Za oknem grube płatki śniegu przypominają, że to jeszcze nie koniec zimy. Zamaszyście wędrują ze zmarzniętych chmur, prosto na chodniki, trawniki, domy i samochody, wykonując po drodze zręczne fikołki. Przypomina to groźną burzę śnieżną! Ale trwa tylko chwilę  - po południu bowiem wychodzi gorące słońce, które przez szyby naszego biura daje znać, że czas już na zdjęcie z ramion grubego swetra. Skąd ta zmiana? To dzięki nam!

Zapytacie dlaczego? Otóż wiosna przyszła dziś do AquaSki Travel pod postacią soczyście owocowych babeczek z nadzieniem kremowym i chrupiącym wykończeniem. Przyniosła je Ania Cyranek, Starszy Doradca Klienta, ponieważ w dniu dzisiejszym obchodzi ona swoje urodziny!

Wiosna na talerzu...

Babeczkowa, oczywiście. Choć w Tatrach jest jeszcze sporo śniegu i narciarze mogą spokojnie realizować swoje zimowe wyjazdy, to my już czekamy na cieplejsze dni. Popołudniowe słoneczko rozweseliło każdą biurową twarzyczkę, zwłaszcza po zjedzeniu porcji pysznego deseru o wysokim indeksie glikemicznym. Małe conieco od czasu do czasu zawsze mile widziane - tu rzecz jasna następuje aluzja dla dzisiejszej Jubilatki w nawiązniu do (niestety zapomnianego już przez nas) wspaniałego smaku babeczek (pamiętacie Znikającą babeczkę? Więcej w artykule "Babeczki od... babeczki"). Nasza dzisiejsza babeczka znikła równie szybko!

Na ustach piosenka

Tradycyjnego "Sto lat" nigdy za wiele. A więc żyj nam Aniu tyle, a nawet jeszcze więcej! Śmiej się głośno i zarażaj swoim optymizmem zawsze i wszędzie!

Urodziny Ani Cyranek, Starszego Doradcy Klienta<p>Owocowe babeczki wywołały słońce!<p> Urodziny Ani Cyranek, Starszego Doradcy Klienta<p>Selfie stick w użyciu. AquaSki Travel podąża za modnymi nowinkami :)<p> Urodziny Ani Cyranek, Starszego Doradcy Klienta<p>Prezent z pewnością przypadł do gustu Jubilatce!<p>