Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Pączek, pączuszek, pączunio!

Jest wczesny ranek. W biurze ani żywej duszy, infolinia jeszcze nie dzwoni, nie słychać też stukotu hybrydowych paznokci po klawiaturze. Lutowe słońce nieśmiało wdziera się się na biurka pracowników AquaSki Travel. Ale gdzie jest wesoła ekipa? Dziś jest tylko jedna odpowiedź: w piekarnianej kolejce po pączka!

Tłusty czwartek w AquaSki Travel!

Jak co roku, Tłusty Czwartek jest dniem magicznym. Dlaczego? Prawdopodobnie dziś łakocie nie tuczą wcale! Przynajmniej w takim przekonaniu żyją pracownice AquaSki Travel, które ze smakiem zajadają przydziałkę (dwa na głowę!) otrzymaną w prezencie od szefa. Co prawda Karol na codzień rezygnuje całkowicie z takich łakoci, ale dziś zrobił wyjątek i przybył na toast pączkowy w ostatniej chwili - pączki znikały w niewyjaśnionych okolicznościach w mgnieniu oka!

Tłusty Czwartek w AquaSki Travel 	Tłusty Czwartek w AquaSki Travel 	Tłusty Czwartek w AquaSki Travel 	Tłusty Czwartek w AquaSki Travel 	Tłusty Czwartek w AquaSki Travel

Życzymy wszystkim smacznego w tym słodkim dniu! Głęboko wierzymy, że spożyte kalorie pójdą w... to, w co pójść powinny! Ot, co!