Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Wkrótce - nowy aquapark w ofercie!

Aqualand MoraviaW środę, 04.02.2015, gościliśmy naszych przyszłych partnerów z Czech. Biuro przy ulicy Norymberskiej odwiedzili przedstawiciele największego parku wodnego w Czechach - Aqualandu Moravia. Przy łyku porannej, świeżo palonej kawy i rozbudzającego, słodkiego ciastka przedpołudnie upłynęło w atmosferze przyjemnej rozmowy i opowiadań o nowym, ciekawym miejscu.

Aqualand Moravia niedługo na stałe zagości w naszej ofercie. A już teraz możemy zdradzić kilka szczegółów dotyczących nowego obiektu:

Aqualand Moravia znajduje się w miejscowości Pasohlávky, niecałe 20 km od Brna. Jest to wyjątkowe miejsce między Wzgórzami Pawłowskimi (Pálavské vrchy), gdzie wypływa źródło leczniczej wody geotermalnej. Odkryli je już starzy Rzymianie i wybudowali tu najstarsze łaźnie na terenie Czech.

Marek Aureliusz byłby z pewnością dumny z dzisiejszego kształtu łaźni rzymskich. W ich miejscu na powierzchni ponad 5 hektarów znajduje się najnowocześniejsze centrum rozrywkowe w Europie środkowej.

09.png 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png

Nie można ominąć parku wodnego Aqualand Moravia. Już z daleka zachwycą Państwa wielkie atrakcje zewnętrzne - Propast i Boomerango -  których na próżno szukać gdzie indziej w Czechach czy w regionach przygranicznych. Poza tymi atrakcjami podwyższającymi poziom adrenaliny, radość sprawi tam 7 wewnętrznych i zewnętrznych basenów o powierzchni 3000 m2, niektóre z wodą leczniczą ze źródła geotermalnego. Dzieciom największą radość sprawi 12 zjeżdżalni i mnóstwo ślizgawek o długości ponad 1000 m2.

Jeśli zechcą się Państwo zrelaksować i nabrać nowych sił, czeka tu wspaniałe centrum wellness o powierzchni 2500 m2. W jego skład wchodzi 9 rodzajów saun, 4 jacuzzi, strefa zimna lub łaźnie rzymskie oraz słoneczne.

Aqualand Moravia jest otwarty przez cały rok bez względu na pogodę. Jeśli więc kiedykolwiek będą chcieli Państwo zaznać doskonałej rozrywki albo zrobić coś dla swojego zdrowia – wystarczy wskoczyć w strój kąpielowy i odwiedzić Aqualand Moravia.

Zapraszamy do Aqualandu Moravia!