Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Nowe gadżety do katalogu

We wtorek, 20 stycznia, odbył się business lunch organizowany przez jedną z firm partnerskich, LOGO Gift, która wykonuje dla nas akcesoria z katalogu lojalnościowego. Podczas południowego spotkania, zaprezentowane zostały nowości, które zachwyciły wszystkich. Gosia, specjalista ds. marketingu i PR w AquaSki Travel, również wzięła udział w spotkaniu, by wybrać nowe nagrody dostępne w naszym programie "Stały klient AquaSki Travel".

Prezentacja nowości LOGO Gift

 

Wybór był niezwykle szeroki! Do standardowych gadżetów reklamowych, typu kubki czy długopisy, dołączyły bardziej innowacyjne przedmioty, takie jak designerskie power banki dla czynnych użytkowników smartfonów, świecące opaski na buty dla biegaczy czy modne ostatnio wysięgniki do aparatu pozwalające na robienie niekończącej się serii selfie. Zwieńczeniem prezentacji i smakowitym jej dopełnieniem był sushi bufet - każdy kawałek został przyrządzony na oczach uczestników przez znakomitą drużynę kucharzy!

Najwięcej radości jednak przyniósł prezent - ceramiczny, biały kubek z czerwonym wnętrzem i napisem w tym samym kolorze: "I'm a Marketing Manager". Niekończąca się motywacja od razu została wypełniona zbożową kawą z mlekiem i na stałe zagościła na biurku Gosi.

Prezentacja nowości LOGO Gift

Zapraszamy do zapoznania się z Programem lojalnościowym AquaSki Travel! Naszym stałym klientom oferujemy znakomitą okazję do zbierania punktów, które można wymienić na zniżki przy kolejnych rezerwacjach lub atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Program lojalnościowy