Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Wigilia AquaSki Travel

Grudniową porą, kiedy dzień trwa tylko chwilę, a wieczór jest długi i ciemny, tempo życia wcale nie spowalnia. Co prawda, telefony dalej dzwonią, ludzie rezerwują swój udany wypoczynek zimowy, ciągle pojawiają się też nowe promocje. Ale my - AquaSki Travel - w tym całym natłoku zdarzeń, znajdujemy czas na wspólne podzielenie się opłatkiem.

W tym roku spotykając się na uroczystej kolacji, zastaliśmy... pusty stół. Nie było gorącej zupy ani chleba, nie było nawet owoców. Dostaliśmy za to fartuchy, noże i deski - najpierw czekało nas przygotowanie wigilijnych potraw!

Wigilia firmowa Wigilia firmowa Wigilia firmowa Wigilia firmowa Wigilia firmowa Wigilia firmowa Wigilia firmowa Wigilia firmowa

Przy kuchennym stanowisku nie było przepisów - wskazówek udzielał nam szef kuchni, Maciek Kopczyński, ze szkoły gotowania Kulinarne Kreacje. Zadaniem było przygotowanie przystawki - sałatki z wędzonym kurczakiem na chrupiącym francuskim toście. Ekipa AquaSki Travel, pod dowódstwem właściciela, Karola Tomczyka, poradziła sobie z tym zadaniem śpiewająco! Co śpiewaliśmy? Oczywiście kolędy, jak to na Wigilię przystoi!

Wigilia firmowa Wigilia firmowa Wigilia firmowa Wigilia firmowa Wigilia firmowa Wigilia firmowa

Urodziny Asi

Podczas tegorocznej Wigilii firmowej, świętowaliśmy podwójnie - wznieśliśmy toast nie tylko za pomyślność w Nowym Roku, ale też za zdrowie Joanny Bugajskiej, Kierownik AquaSki Travel. Urodzona w Wigilię, nie ma okazji do świętowania swoich urodzin w biurowym zaciszu. Postanowiliśmy więc dać jej prezent jako pierwsi, chwilę przed jej świętem!

Urodziny Asi Urodziny Asi Urodziny Asi

Ale chyba największym prezentem dla nas wszystkich była możliwość oderwania się od rzeczywistości, pogadania o głupotach, pośmiania się i pobycia razem w innych okolicznościach. Takie spotkania powinny odbywać się o wiele częściej niż raz w roku - też jesteście tego zdania?