Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Ania eksploruje Słowację

Sezon urlopowy dobiegł końca, wakacyjne dni są już tylko wspomnieniem i słońce też chowa się coraz mocniej za horyzont dając nam mniejszą dawkę swoich ciepłych promieni. Ale zanim jeszcze sięgniemy do szafy po zimowe kurtki i buty narciarskie, nacieszmy się chwilą i korzystajmy z wyjazdów - bliskich i dalszych.

Nasz pracownik, Ania Furman, postanowiła nie tylko odpocząć na łonie gór, dolin, jezior i jaskiń naszych południowych sąsiadów, ale przy okazji odwiedziła naszych zaufanych partnerów.

Słowacja powitała mnie słoneczną pogodą, jeszcze dostępną o tej porze roku- relacjonuje Ania. - Pomysł na wyjazd narodził się spontanicznie. Ja i moje przyjaciółki uwielbiamy spędzać czas w pięknych miejscach. Czasem, szukając wrażeń za dalekimi granicami, nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wspaniała przyroda czeka na nas tuż za rogiem!

7.png 6.png 1.png 2.png 4.png 3.png 5.png

Dziewczyny podążały utartym już szlakiem, chętnie odwiedzanym przez naszych klientów: wypróbowały atrakcje, któe oferuje Jezioro Mara, pochodziły po górach rozkoszując się przepięknym widokiem złotych koron drzew, a na koniec spędziły aktywny czas w przepełnionej zabawą Tatralandii. Ale ścieżki poprowadziły je również do mniej uczęszczanych miejsc, które sprawiły, że weekend na Słowacji odznaczył się czymś wyjątkowym. Do tego noc w Apartamentach Liptov, sprawdzonych już wcześniej przez nasze biuro, umocniła w przekonaniu, że na Słowację warto jeździć - nie tylko Anię, która bywa tam często, ale również jej przyjaciółki, którym chciała pokazać piękno i smak pobytu w tym kraju.

A dla tych, którzy chcą blizej poznać Apartamenty Liptov, przedstawiamy wideo:

Apartamenty Liptov - Sprawdzone i polecane