Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Hotel Kukucka**** - Sprawdzony i polecany

Dziesiejszy odcinek serii „AquaSki Travel – Sprawdzony i polecany” poświęcony jest Hotelowi Kukucka**** znajdującemu się w Tatrzańskiej Łomnicy.

Kluczowe informacje dotyczące Hotelu Kukucka****

 

Okolica

Hotel położony jest w malowniczej okolicy Tatr Wysokich. Górzyste tereny sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi szczególnie latem, gdyż znajdziemy tu unikalne zjawiska takie, jak wodospady, strumyki czy jaskinie. Bliska odległość do stoków narciarskich zachęca zimowych turystów do przybywania w to miejsce. Podczas, gdy dzień należy do górskich aktywności, wieczorem warto udać się do pobliskiego baru Humno, gdzie znakomici DJe rozkręcają niesamowite imprezy!

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie możliwe jest w standardowych pokojach dwuosobowych lub pokojach typu Superior zawierających aneks kuchenny i przestronny salon. Każdy pokój posiada łazienkę z wanną lub prysznicem, niektóre mają balkon. W obiekcie znajdują się również apartamenty, w których można zażyć kąpieli w jaccuzi lub poczytać książkę przy kominku. W każdym z pokoi, jak też w całym obiekcie zastosowano elementy z kamienia i drewna, których dopełnieniem są dodatki w kolorze ziemi.

Wyżywienie

W budynku głównym znajduje się restauracja, w której każdy gość zakosztuje dania kuchni słowackiej i międzynarodowej. Aromatyczna kawa i słodki deser idealnie smakują w lobby barze, a dla osób palących przygotowano stylowe miejsce, gdzie można poczytać gazetę.

 

Obiekt sprawdziła Gosia Mękal.