Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Hotel Hutnik*** - Sprawdzony i polecany

W dzisiejszym odcinku serii „AquaSki Travel – Sprawdzony i polecany” przedstawiamy Hotel Hutnik znajdujący się w Tatrzańskiej Łomnicy.

Kluczowe informacje dotyczące Hotelu Hutnik

Hotel Hutnik to zakwaterowanie o standardzie dwóch i trzech gwiazdek, a więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pokoje są przestronne i czyste, większość z nich posiada balkon i można się tu zakwaterować z psem. I choć nie znajdziemy tu WiFi w pokojach, a Wellness Centrum jest nieco ubogie, to różnorodność atrakcji i mini wyciąg przy hotelu sprawiają, że nie da się tu nudzić, bez względu na porę roku czy pogodę. Przystępne ceny sprawiają, że można cieszyć się wypoczynkiem jeszcze dłużej.

Okolica

Hotel Hutnik znajduje się w pięknym i spokojnym otoczeniu Tatr Wysokich, u podnóży Łomnickiego Szczytu. Latem turyści mogą skorzystać z oznakowanych tras rowerowych lub pieszych, albo zwiedzić pobliskie jaskinie. Zimą natomiast można pojeździć na nartach czy snowboardzie na oddalonym o 3km stoku w Tatrzańskiej Łomnicy. Początkującym narciarzom proponowany jest mniejszy stok znajdujący się tuż przy hotelu.

Zakwaterowanie

Ośrodek składa się z dwóch połączonych ze sobą budynków o standardzie dwu- i trzygwiazdkowym. W każdym hotelu dostępne są pokoje dwuosobowe z możliwością jednej lub dwóch dostawek, pokoje rodzinne połączone drzwiami oraz dwupokojowe apartamenty. Prawie wszystkie pokoje posiadają balkon z widokiem na Łomnicki Szczyt lub piękną panoramę Popradu.

Wyżywienie

Obie części Hotelu Hutnik posiadają własne restauracje, w których serwowane są śniadania, obiady oraz kolacje. Bogaty wybór przekąsek oraz przyjemne chwile oferują bary dzienne dostępne w obiekcie.

 

Obiekt sprawdziła Gosia Mękal.