Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Szkolenie MARR

Właściciel AquaSki Travel, Karol Tomczyk, lubi dbać o to, aby kadra pracownicza firmy nieustannie poszerzała swoje kwalifikacje. "Inwestując w ludzi, inwestuję w swój własny interes" -powtarza za każdym razem, gdy ma nam do przekazania istotne informacje, które mogą przydać się w naszej pracy. Tym razem mięliśmy przyjemność wziąć udział w projekcie stworzonym przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego (MARR). Projekt współfinansowany był przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W środę, 27.08.2014, już o wczesnej porze porannej zasiedliśmy w głównej sali konferencyjnej naszego biura i rozpoczęliśmy kilkugodzinne doradztwo personalne z Panią Anitą - specjalistą od spraw związanych z marketingiem, PR, zarządzaniem itp. Czas spotkania płynął bardzo szybko, a my z każdą kolejną minutą dowiadywaliśmy się coraz to ciekawszych niuansów świata biznesu turystycznego. Pani Anita z profesjonalnym podejściem rozszerzała nasze kompetencje w dziedzinach naszej codziennej pracy, ale także życia osobistego.

Tylko czasem biegaliśmy do kuchni, by przygotować kolejną porcję kawy lub herbaty, aż w końcu znaleźliśmy w szafce... większe naczynie na napój! I tak, w środku lata przyswajaliśmy wiedzę w ciepłym, świątecznym nastroju.

 Szkolenie MARR