Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Urodziny Ani, Doradcy Klienta

Urodziny Ani FurmanNasza najmłodsza stażem Opiekunka Rezerwacji, Ania Furman niedawno obchodziła urodziny! Były życzenia, były niebiańskie śpiewy, były oklaski, był i prezent. Był też szeroki uśmiech Ani, która na to wszystko reagowała z nieukrywanym entuzjazmem. Najpierw wysłuchała naszych życzeń, które na pewno wzięła sobie głęboko do serca, potem wczuwała się w znaną melodię "Sto lat" zakończoną cichym podsumowaniem Ani Cyranek:

"...sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam!" - śpiewaliśmy my

"... a kto?" - zapytała nieśmiało Ania Cyranek

No oczywiście, że nasza jubilatka! Jeszcze raz, spełnienia marzeń!

Urodziny Ani Furman<p>Ania przygotowała nam pyszną niespodziankę - malinową rozkosz z puchowym biszkoptem!<p> Urodziny Ani Furman<p>Wszyscy zebraliśmy się przy biurku Ani Furman, by wspólnie odśpiewać jej huczne Sto lat!<p> Urodziny Ani Furman<p>Ania nie ukrywała radości - w końcu raz do roku jedna piosenka dedykowana jest wyłącznie dla niej. I to od całego AquaSki Travel!<p>

Ach, i był też smaczny torcik, który kusił świeżymi malinami zatopionymi w czerwonej galaretce i podtrzymywanymi przez puszysty biszkopt. Do tego gorąca kawa i przyjemna przerwa w pracy gwarantowana!