Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Węgierskie smaki

Praca w biurze to osiem godzin spędzonych przed komputerem. Pozycja siedząca, odpowiednio ustawiony fotel i idealnie odchylony monitor. Na biurku sterta faktur, umów i bibelotów. Ale w porze obiadowej koniecznie musi znaleźć się trochę miejsca na to, by biuro zamienić na... stołówkę!

Ania Cyranek, Starszy Doradca Klienta<p>Zainspirowana rezerwacją na Węgry, Ania postawiła dziś na kuchnię z tego regionu. W roli głównej: placki po węgiersku!<p> Ania Furman, Doradca Klienta<p>Czy Ania stawia na zdrowy obiad? Sądząc po grillowanym kurczaku - TAK! Patrząc na frytki... no cóż, przynajmniej świetnie smakują!<p> Zdrowe zamienniki<p>Karol, entuzjasta zdrowego odżywiania, podrzuca nam opcje jak zastąpić laktozę w kawie. Zaraża swoimi pomysłami!<p> Śniadaniowy kącik<p>U Gosi natomiast nigdy nie zabraknie orzechów (chrupanie jest najprzyjemniejsze!), płatków owsianych do jogurtu i oliwy do sałatek!<p>

Węgierska inspiracja

Nasi Doradcy Klienta, ze słuchawką w uchu (ciągle w gotowości!) mają przerwę na obiad... czy raczej (mówiąc językiem międzynarodowym) lunch. I choć Karol i Ania promują u nas zdrowe odżywianie, to jednak z braku pomysłu na obiad, zamawiamy coś czasem. Ania Cyranek, Starszy Doradca Klienta, robiła dzisiaj rezerwację do Aquaparku Ramada - zainspirowana przepięknymi Węgrami nabrała ochoty na... placki po węgiersku!

Jak widać nasza praca potrafi rozpieścić nam kubki smakowe! Mniam!