Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Sprawdzone i polecane - przed latem

Jesteśmy na progu rozpoczęcia się gorącego sezonu letniego w turystyce. Z każdym cieplejszym dniem odbieramy coraz więcej telefonów z pytaniami o gorące źródła - aquaparki, ścieżki górskie w Tatrach Niskich i Wysokich, możliwości rekreacyjne w Austrii, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Krótko mówiąc - rozpoczęły się wakacje i letnie urlopowania! U nas oznacza to zwiększoną aktywność i... czujność, gdyż chcemy zapewnić Wam jak najwyższą jakość usług!

Końcówka czerwca była idealnym momentem na osobiste sprawdzenie obiektów, które Wam rekomendujemy. Chcemy, abyście zawsze byli usatysfakcjonowani z wyjazdu, dlatego kilka razy w roku jeździmy do partnerskich Hoteli, Pensjonatów i Domków po to, aby na własnej skórze sprawdzić, czy wszystko jest w jak najlepszym początku.

Restauracja Medrano, Tatralandia<p>Nowootwarta restauracja Medrano: z zewnątrz stylowo nawiązująca do morza, wewnątrz kolorowa i jasna, a z balkonu roztacza się przepiękny widok na okolicę.<p> Aquapark Tatralandia<p>Czyżby groźny rekin zjadał Gosię? Na szczęście z Aquaparku Tatralandia wróciła cała i zdrowa!<p> Holiday Village Tatralandia<p>Przepiękny widok na szczyty gór - zdjęcie robione z wioski (Park Centralny), tuż po wyjściu z recepcji.<p> Aquapark Tatralandia<p>Testerki wieczorową porą sprawdzały jeszcze cały aquapark - przed latem wszystko musi być przygotowane dla naszych klientów na 100%!<p>

Tym razem zwiedziłyśmy przede wszystkim Tatralandię, Besenovą i AquaCity - Słowackie aquaparki cieszące się dużą popularnością wśród wakacyjnych destynacji.

Nowości 2014

W każdym z Aquaparków czai się od nowości! Przedstawiamy więc niektóre:

 • Tatralandia - nowootwarta restauracja Medrano wygląda znakomicie! Jej jasne, przestronne wnętrze "wysypane" jest dziesiątką kolorowych stolików i krzeseł, które czarują oko i zachęcają do wejścia. Przy ładnej pogodzie można wybrać też taras, z którego roztacza się wspaniały widok nie tylko na atrakcje aquaparku, ale również piękną panoramę pobliskich pagórków oblanych intensywną zielenią.
  W niedalekiej odległości od atrakcji wodnych znajdują się dobrze oznaczone "Pointy" - Burger Point, Ice-cream Point, Pizza Point... Do wyboru do koloru!
  I najważniejsze - schyłek prac odnawiania kas głównych jest już widoczny - zdecydowanie zwiększyła się przepustowość, a co za tym idzie komfort naszych gości - o to właśnie chodzi!

Restauracja Medrano Restauracja Medrano Restauracja Medrano

 • Gino Paradise Besenova - Strefa Adrenaliny, choć otwarta już jakiś czas temu, jest aktualnie rozszerzana o kolejne jej części. Wielki statek piracki stoi już w "rwącej rzece", która już niebawem popłynie przez liczne zakręty. Fale w basenie ze sztucznymi falami zdają się być jeszcze większe - jak nigdy przedtem.
  Czy wiedzieliście, że w całej Strefie Adrenaliny dostępne są wózki dla dzieci, których można używać wyłącznie wewnątrz? Nie ma konieczności zabierania swojego wózka do środka, można spokojnie chodzić na boso i nie obawiać się o nieporządek spod kół, a przemieszczanie się z dzieckiem jest o niebo łatwiejsze i przyjemniejsze!

Centrum nurkowania<p>W Besenovej można wypróbować nurkowania - w nowym Statku Pirackim w Letniej strefie adrenaliny.<p> Rwąca rzeka - Raft River<p>Niesamowita przygoda na rwącej rzece - podróż wokoło nowej Strefy Adrenaliny w promieniach słonecznych! <p> Rwąca rzeka - Raft River<p>Płynąc Rwącą rzeką można zacumować na chwilę w zatoce, gdzie białe leżaki zachęcają do opalania.<p> Rwąca rzeka - Raft River<p>Raft River to przyjemny odpoczynek podczas pływania niczym po rzece z umiarkowanym prądem.<p> Statek piracki<p>Nowa Letnia strefa adrenaliny to przede wszystkim olbrzymi statek piracki, w którym można... nurkować!<p> Fun Bubble Pool<p>Bąbelki z niekończącą się zabawą - są już dostępne w Gino Paradise Besenova!<p>

 • AquaCity Poprad - HUGO, bo tak ma na imię Legwan mieszkający w aquaparku, codziennie rano przeciera zaspane oczy i oczekuje otwarcia. Nie może się chyba doczekać dzieci, które w najlepsze bawią się w nowym basenie dziecięcym Treasure Island i ciągle pieszczą małego przyjaciela.
  AquaCity szykuje także niespodziankę dla dorosłych - Letni Taras jest już dostępny, Miejska Plaża z prawdziwym piaskiem też. Ale to nie koniec! Już niedługo podziemny świat saun zamieni się w istne królestwo SPA! Już nie możemy się doczekać wypróbowania wszystkich nowych atrakcji!

 

Wyspa Skarbów w AquaCity Poprad<p>Na Wyspie Skarbów w AquaCity Poprad mieszka Legwan, który z zaciekawieniem spogląda na wszystkie bawiące się w nowym basenie dla dzieci maluchy.<p> Wyspa Skarbów w AquaCity Poprad<p>Wielki statek przycumował do portu! Nadano mu imię: Queen of Island!<p> Wyspa Skarbów w AquaCity Poprad<p>Spośród spienionych fal, na otwartym morzu dryfuje statek piratów pełen roześmianej załogi... Pozwól rozbudzić wyobraźnię Twojego dziecka w basenie dziecięcym AquaCity Poprad.<p> Wyspa Skarbów w AquaCity Poprad<p>Drużyna uśmiechniętych piratów jest już gotowa do tego, aby zabawić Twojego malucha i sprawić, że pobyt w AquaCity Poprad stanie się niezapomnianym przeżyciem!<p> Wyspa Skarbów w AquaCity Poprad<p>Drużyna Piratów-animatorów już od rana przygotowuje niecodzienny plan na dzień pełen przygód i zabawy dla Twoich dzieci.<p> Wyspa Skarbów w AquaCity Poprad<p>Powiewająca flaga piratów zwiastuje nadejście... świetnej zabawy! :) <p> Wyspa Skarbów w AquaCity Poprad<p>Zapraszamy do Treasure Island - Wyspy Skarbów w AquaCity Poprad. Tutaj Twoje dziecko poczuje się jak w bajce!<p> Wyspa Skarbów w AquaCity Poprad<p>Dreszczyk emocji, przygoda, egzotyka. Czego dzieci mogą się spodziewać na wyspie pełnej piratów w AquaCity Poprad? Przede wszystkim to żadne bujdy ? woda naprawdę jest słona!<p>

Oprócz aquaparków odwiedziliśmy też Hotele w Niskich i Wysokich Tatrach - szukajcie więc naklejek AquaSki Travel - Sprawdzony i polecany - mile widziane zdjęcia :)

Życzymy Państwu udanego wypoczynku!

Aquapark Tatralandia - Tropical Paradise<p>Dziesiątki leżaków znajdujących się w Tropical Paradise jeszcze stoi pusta... Ale nie na długo! Za chwilę każdy z nich okryty zostanie ręcznikiem, a spragnieni słońca goście opalać się będą przez przezroczystą kopułę Tatralandii...<p> Holiday Village Tatralandia<p>Śniadanie w Tatralandii można zjeść w Restauracji Zbójnicka Koliba. Sądząc po minach, jedzenie wszystkim smakuje!<p> Andrea, specjalista ds. marketingu w Besenovej<p>Wszystkie nowości w Besenovej pokazała nam Andrea - specjalista ds. marketingu. Przyjemnie było patrzeć, jak rozbudowuje się ten park wodny!<p> Demianowski sen w Hotelu Chopok****<p>Demianowski sen to przepyszne ciasto czekoladowe serwowane w Hotelu Chopok****. Jego unikalna receptura ściśle strzeżona jest przez szefa kuchni - tylko tu możecie posmakować tego specjału!<p> Kierownik AquaSki Travel i dyrektor Tatralandii<p>Dbamy o dobre relacje z naszymi wieloletnimi partnerami, dlatego ilekroć jesteśmy w którymś z partnerskich obiektów, zawsze znajdujemy czas, aby chwilę porozmawiać z managementem!<p> 28.png Holiday Village Tatralandia<p>W wiosce indiańskiej w Holiday Village Tatralandia na każdym kroku stoją totemy i takie rzeźby - dzieci uwielbiają robić sobie z nimi zdjęcia... Ania też!<p> AquaSki Travel - Sprawdzony i polecany<p>Obiekty z naszej oferty opatrzone są znakiem - AquaSki Travel Sprawdzony i polecany. Szukajcie ich w miejscu zakwaterowania!<p> Holiday Village Tatralandia<p>Śniadanie w Tatralandii to wybór z dań na zimno lub ciepło - Ania zachwyciła się gorącą jajecznicą, Asia woli soczyste kiełbaski.<p> AquaSki Travel<p>Co jakiś czas przyjeżdżamy do naszych obiektów partnerskich, by sprawdzić, czy wszystko jest w porządku - mamy na sobie takie koszulki, nie wahajcie się zaczepić nas - odpowiemy na wszystkie wasze pytania!<p> AquaSki Travel - Sprawdzony i polecany - naklejka Gino Paradise Besenova Aquapark Tatralandia<p>Na terenie Aquaparku Tatralandia znajduje się strefa WiFi - można więc surfować nie tylko w wodzie, ale także po internecie!<p> 27.png