Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Szkolenie z zakresu ubezpieczeń SI

W poniedziałek, 02.06.2014 w naszym biurze miało miejsce szkolenie z zakresu ubezpieczeń Singnal Iduna (SI). Pracownice dowiedziały się o nowościach, które czekają na podróżujących wyjeżdżających z nami już od lipca tego roku. Klienci mają do wyboru kilka rodzajów ubezpieczeń - sami mogą zdecydować o zakresie i kwocie własnego.

AquaSki Travel, jako biuro turystyczne, ma obowiązek ubezpieczyć każdego, kto korzysta z oferty wyjazdowej niezależnie od kraju swojej destynacji: Austria, Słowacja, Czechy lub Węgry. Signal Iduna to partner naszego biura w zakresie ubezpieczeń. Klienci od lat darzą tę firmę zaufaniem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wraz z poszerzającą się ofertą SI zdobywać stosowną wiedzę, by móc przekazać kompetentne informacje zainteresowanym.

Szkolenie Signal Iduna<p>Bezpieczne podróże - nowe warunki dostępne w Strefie Klienta przez całą dobę!<p> Szkolenie Signal Iduna<p>Dziewczyny w skupieniu słuchają interesującego wykładu na temat ubezpieczeń w Signal Iduna.<p> Szkolenie Signal Iduna<p>Szkolenie z zakresu nowych warunków Ubezpieczeń poprowadziła ekspert w tej dziedzinie - Pani Sabina.<p>

Szczegółowe informacje odnośnie nowych opcji ubezpieczenia "Bezpiecznie podróże" dostępne są w Strefie Klienta, do której dostęp mają Państwo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Więcej informacji na temat Signal Iduna dostępne jest tutaj lub w folderze informacyjnym.

Folder informacyjny SI