Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Międzynarodowe Targi Turystyczne

W dniach 22-25.05.2014 odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne. Wydarzenie to było pierwszą edycją tego typu targów w Krakowie i z pewnością w przyszłości na stałe wpisze się w kalendarz najważniejszych wydarzeń targowych w Polsce. Krakowska edycja MTT odbyła się w samym centrum miasta - na placu przy Galerii Krakowskiej (Pl. Jana Nowaka Jeziorańskiego). Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii powstała tam mobilna Hala Targowa. Tak doskonała lokalizacja zagwarantowała wysoką frekwencję podczas weekendu.

MTT Kraków<p>Gosia Mękal, Specjalista ds. marketingu i PR w AquaSki Travel w towarzystwie dyrektora Tisza-tavi Ekocentrum w Proszolo.<p> MTT Kraków<p>Gdy spotyka się dobrego znajomego, uśmiech sam ląduje na twarzy! Gosia w towarzystwie Jana Bosnovica - Dyrektora Narodowego Centrum
Turystyki Słowackiej w Polsce.<p> MTT Kraków<p>Na Międzynarodowych Targach Turystycznych w Krakowie nie zabrakło edukacyjnych folderów, które znacznie przybliżały rejony.<p>

Małgorzata Mękal, Specjalista ds. marketingu i PR w AquaSki Travel, również brała udział w tym wielkim wydarzeniu turystycznym. "Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu - relacjonuje Gosia. - "Nie mogło nas tam zabraknąć, zwłaszcza, że nasze kraje partnerskie, Węgry i Słowacja, miały tam liczne stanowiska".

Zarówno Słowacy, jak również przedstawiciele Węgier, zachęcali przybyłych gości do oglądania folderów reklamowych, barwnie opowiadali o rejonach, z których przybyli, odpowiadali na wszystkie pytania, a nawet wręczali miłe upominki. Była to wspaniała szansa na poznanie przepięknych terenów naszych sąsiadów, spróbowanie regionalnych potraw oraz zaplanowanie tegorocznych wakacji.

W przeddzień rozpoczęcia MTT, w nowo otwartym Konsulacie Generalnym Węgier, odbyła się prezentacja Budapesztu i Krainy Świodkowonaddunajskiej. Przedstawiciele Turystyki Węgierskiej w Polsce zaprezentowali rejon bardzo szczegółowo, z uwzględnieniem okolicznych atrakcji. Ciekawie opowiadali o Parku Jeździeckim Lazar, Pałacu w Godollo (mieszkała tam Cesarzowa Sissi) oraz atrakcjach z Wyszehradu. Po workshopie można było spróbować oryginalnego węgierskiego wina - degustacja każdemu przypadła do gustu!