Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Malinowe urodziny Karola

Urodziny Karola Tomczyk - właściciela AquaSki TravelPoczątek roku to czas hucznego świętowania: był Sylwester z Nowym Rokiem, który witaliśmy fajerwerkami, potem serduszkowe walentynki z czekoladkami i lubczykiem, a w międzyczasie jeszcze parę imprez karnawałowych. Dziś przyszedł czas na kolejny wpis do kalendarza udanych imprez: urodziny osoby, bez której nie byłoby nas tutaj - gdyby nie pomysł i zapał do pracy dzisiejszego Jubilata, nie mielibyśmy okazji do wspólnego odśpiewania tradycyjnego „sto lat”. Świętujemy więc urodziny Karola!

Wypieki dzisiaj królują!

Karol Tomczyk, właściciel AquaSki Travel, z uśmiechem przyjął życzenia od prawie całej biurowej załogi. Po pokonaniu wspinaczki na piętro, gdzie znajduje się gabinet Karola, dziewczyny, najlepiej jak umiały, zaszczyciły szefa swoimi anielskimi głosami, śpiewając mu urodzinową pieśń – aż pojawiły się wypieki: i na policzkach i … w lodówce! A z tych drugich wesoło machały już zdrowe, soczyste maliny, które w środku zimy smakowały rewelacyjnie, przypominając pyszny skrawek lata… Aż zostały zjedzone!

Urodziny Karola<p>Soczyste maliny zatopione w kremowym jeziorku... Niebo w ustach i skrawka chmurki dla podniebienia!<p>

Karolu – sto lat! Mogłybyśmy Ci tak śpiewać i śpiewać za te malinowe babeczki jeszcze długo ;)