Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Słowacki Raj - workshop

Słowacki Raj - workshopZimowe dni pierwszego miesiąca Nowego Roku zawsze oznaczają intensywny okres sezonu narciarskiego. I choć tym razem śnieg nieco dłużej zastanawiał się z „podróżą” na ziemię, to w końcu oprószył on wszystkie trasy zjazdowe Tatr Niskich i Wysokich. A skoro mamy sezon, to warto jest sprawdzić fajne miejsca na zimowy pobyt dla naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z nowością w naszej ofercie - Słowacki Raj!

Gosia Mękal, specjalista ds. marketingu i PR w AquaSki Travel, została zaproszona do wzięcia udziału w workshopie przedstawiającym walory pięknych górskich terenów – Słowackiego Raju. Choć w ofercie naszego biura są już najpopularniejsze kierunki turystyczne na Słowacji, to należy przyznać, iż nowo poznana okolica wzbudza nie tylko zachwyt ale i podziw – tyle piękna w jednym miejscu!

Atrakcje Słowackiego Raju<p>Wyjazd na narty? Jak widać AquaSki Travel z entuzjazmem eksploruje nowe tereny sportów zimowych na Słowacji!<p> Atrakcje Słowackiego Raju<p>Narodowy Park Słowacki Raj kryje w sobie niewyobrażalne połacie dzikiej przyrody ze wspaniałymi widokami.<p> Atrakcje Słowackiego Raju<p>Jedną z możliwości spędzania wolnego czasu w okolicy Słowackiego Raju jest jazda konną. Wrażenia? Bezcenne!<p> Atrakcje Słowackiego Raju<p>Na Słowacki Raj zapraszamy wszystkich miłośników wędrówek górskich. Są tu do wyboru trasy łatwe oraz te wymagające większego wysiłku.<p>

Słowacki Raj - na ziemi!

Mowa o Słowackim Raju, a więcej o terytorium o średniej wysokości od 800 do 1000 m, będącym częścią Słowackich Rudaw (słow. Slovenské rudohorie) - Karpaty Zachodnie - położonym na terenie powiatów popradzkiego, spiskonowowiejskiego i rożniawskiego. Ziemie te obfitują w rozmaite trasy wędrówek pieszych lub rowerowych, dlatego nuda na wakacjach – wykluczona!

Gosia, razem z innymi touroperatorami z Polski, Czech, Słowacji i Węgier odwiedziła zakamarki miejscowości z najdłuższym Rynkiem w Europie Wschodniej – Spiskiej Wsi – w której znajduje się skupisko wspaniałych kościołów, muzeów, galerii i innych miejsc wartych odwiedzenia. Uczestnicy wyjazdu poznali także sprzęt i techniki ratownictwa górskiego, dowiedzieli się o możliwościach spędzania wolnego czasu w rejonie Słowackiego Raju, oraz wypróbowali niektóre z nich: jazda konna oraz kulig były świetnym przeżyciem! Podczas spotkania z przedsiębiorcami poznali również ciekawe hotele i pensjonaty, które z pewnością już niedługo poszerzą bazę noclegową AquaSki Travel.

Zimowa rozrywka

Najprzyjemniejszą częścią workshopu, oprócz podziwiania wspaniałej przyrody i wysłuchiwanie niesamowitych, regionalnych historii, była jazda na nartach w pobliskim ośrodku Mlynky – Dedinky.  W ośrodku narciarskim znajduje się kilka tras zjazdowych, z różnym stopniem trudności, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na stopień zaawansowania w narciarstwie czy snowboardingu.

Przepyszne doświadczenie

Należy jeszcze docenić kuchnię słowacką, która przez tych kilka dni rozpieszczała podniebienie smakoszy. Gosi do serca przywarły haluszki, czyli słowackie kluseczki z bryndzą, pieczona kaczka oraz… Tatransky czai (oj, tak na trawienie...).

Słowacki Raj - czaj<p>Czaj to słowacka herbata. Lecz nie jest to zwyczajnie parzony napój - jego tajemniczy skład znają tylko nieliczni, ale smakuje - absolutnie każdemu!<p> Spiska Wieś - dzwon<p>Ponoć uderzenie w dzwon znajdujący się w Spiskiej Wsi spełnia życzenia! Gosia wypróbowała i... czekamy na potwierdzenie!<p> Haluszki - pyszne kluski<p>?Halušky? czyli słowackie haluszki, to nic innego jak słowackie kluski z surowych ziemniaków. Proste w wykonaniu - genialne w smaku. <p> Słowacki Raj - workshop<p>W Workshopie Słowacki Raj uczestniczyli touroperatorzy z Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier.<p> Narty na Słowacji<p>W ośrodku narciarskim Mlynky-Dedinky śniegu po pas! Więc i wypad na narty udany. Potwierdza to szeroki uśmiech pracownicy AquaSki Travel!<p> Spiska Wieś nocą<p>Miejscowość z najdłuższym Rynkiem w Europie środkowej - Spiska Wieś - urzeka również nocną porą.<p> Słowacki Raj - workshop<p>Biuro Turystyczne KRAKUS - AquaSki Travel zostało wpisane do pamiątkowej księgi Spiskiej Wsi podczas Workshopu Słowacki Raj.<p> Słowacki Raj - workshop<p>Gosia Mękal, spec ds. marketingu i PR w AquaSki Travel uczestniczyła w dniach 23-25.01.2014 w workshopie Słowacki Raj.<p>

Słowacki Raj – już niedługo szukajcie go w naszej ofercie!