Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

 Podsumowanie roku 2013

Podsumowanie roku 2013 w AquaSki TravelGdy Nowy Rok 2014 rozpoczął się prężnie i z wielkim turystycznym hukiem, czas na podsumowanie minionych 12 miesięcy. Jak przetrwaliśmy końcówkę kryzysu? Trzeba przyznać, że całkiem nieźle. Teraz już chyba z dumą możemy powtórzyć, że AquaSki Travel ogłasza koniec kryzysu - po raz kolejny!

 

 

AquaSki Travel 2013 w liczbach

To był bardzo dobry rok. Czas ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy. 15 889 – tylu klientów w całym roku 2013 skorzystało z pomocy naszych Opiekunek w organizacji wyjazdów. Było to o 34% więcej, niż rok wcześniej, czyli w 2012. Przeciętna rodzina wydała na swój wyjazd 3 168 zł, co jest o 5% więcej, niż rok wcześniej. Za tę kwotę spędziła na wypoczynku średnio 4 noce.

Podatki - wspólny budżet państwa

W całym roku 2013 zapłaciliśmy różnych podatków na łączną sumę 314 927 zł. Właśnie tyle dołożyliśmy się do wspólnych, publicznych pieniędzy Polaków.

Karol Tomczyk, właściciel AquaSki Travel, dodaje: „Postanowiłem informować co roku o kwocie płaconych podatków, ponieważ zauważyłem, jak szerokim echem odbiła się informacja o „optymalizacji podatkowej”, czyli działaniach mających na celu płaceniu mniejszych podatków, jaką przeprowadziła polska firma LPP z branży odzieżowej. Nasi klienci przekonali się już, że rezerwując swoje wakacje bezpośrednio w hotelu, otrzymają taką samą ofertę, jak od nas. Ale dzięki temu, że zaufali nam, zapłacili za swój wyjazd dokładnie tyle samo, ale część z tych pieniędzy zasiliła budżet Państwa, czyli każdy z Polaków na tym skorzysta.”

Dziękujemy!

Bardzo dziękujemy za zaufanie, jakie nam Państwo okazaliście. Jest to dla nas najlepszy dowód, że oferta, jaką przygotowaliśmy dla Was oraz nasze starania o jakość obsługi klienta podobają się Wam.

Na ten rozpoczęty właśnie rok przewidzieliśmy kilka atrakcyjnych nowości - mamy nadzieję, że również je polubicie :)

AquaSki Travel - udany wypoczynek!

A Wam - co najbardziej podobało się w 2013 roku?