Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Urodziny kierowniczki imprezy


Urodziny Asi BugajskiejCo roku podczas przedświątecznej gorączki, jest taki dzień, który dla AquaSki Travel znaczy coś więcej niż dla reszty świata. Ten dzień to 24 grudnia. I wcale nie mamy tu na myśli wypatrywania pierwszej gwiazdki. Ani też krzątającego się Mikołaja w kominie. Nie myślimy również o pysznościach na wigilijnym stole. W tym dniu natomiast z głębi serca składamy urodzinowe życzenia Asi Bugajskiej - kierownik AquaSki Travel, ponieważ w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia obchodzi ona swoje święto.


Niebo dla podniebienia

W tym roku urodzinowy tort pałaszowaliśmy w ostatni piątek przed Świętami Bożego Narodzenia. W biurowej atmosferze już dawno czuć było świąteczną atmosferę, a domowe wypieki Asi zaostrzyły nam apetyt na więcej smakołyków (których de facto oczekujemy po Świętach, Asiu :)

Jubilatka nie mogła się opędzić od słodkich buziaków i ciepłych uścisków od dział Doradców Klienta, poprzez Marketing i Administrację aż po sam Management AquaSki Travel. Nic dziwnego - wszyscy chcieli osobiście wyszeptać nie tylko "sto lat", ale przy okazji "Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!".

Urodziny Asi<p>Cukierkowy tort urodzinowy pełnoetatowej mamy nie mógł być inny niż... przepyszny i rozpływający się w ustach!<p> Urodziny Asi<p>Urodziny w firmie to i firmowe opakowanie na prezent. Dla profesjonalistki - pełen profesjonalizm!<p> Kierownik imprezy<p>Nietrudno się domyślić, że Joanna to urodzony kierownik. A na takiej imprezie jak w AquaSki Travel - czuje się w swoim żywiole!<p>

 

Tajemniczy tytuł wpisu...

Jeszcze jedna sprawa: dlaczego "urodziny kierowniczki imprezy"? Odpowiedź można znaleźć w urodzinowej galerii zdjęć!