Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Wigilia AquaSki Travel

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Kojarzy nam się z radością, miłością, spokojem... To oderwanie się od spraw codziennych, skupienie się na relacjach z bliskimi, złapanie oddechu w kończącym się powoli roku. Doładowanie baterii i nabranie sił. A przede wszystkim to czas na pogłębienie wzajemnych relacji, także w środowisku biurowym.

Firmowa wigilia AquaSki Travel odbyła się w grudniowy wieczór w jednej z restauracji na Ruczaju. Nie było opłatka, ani sianka pod obrusem, ale za to spotkaliśmy się w komplecie. Wszyscy przy jednym stole, z rozpromienionymi buziami i spokojnym duchem. Nie było rozdzwonionych telefonów ani zapchanej skrzynki mailowej. Nie było też listonosza, kuriera, dostawcy... Była za to odprężona ekipa AquaSki Travel w iście anielskich nastrojach i... mikołaj, który trafił również do naszego biura!

 

Wigilia firmowa AquaSki Travel


Czas, gdy jesteśmy wszyscy razem - wigilia. AquaSki Travel po raz kolejny świętowało wspólnie spędzony rok. Miejmy nadzieję, że w grudniu 2014 spotkamy się również w tym samym miłym gronie...

 

Jest taka noc...

Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni.
Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole.
Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść.
Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia…
To noc wyjątkowa, jedyna, niepowtarzalna…
Noc Bożego Narodzenia!