Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Nie-pechowy piątek 13

Urodziny Gabrysi - pyszny tortGrudzień nie oszczędził w tym roku przesądnych - "pechowy" dzień 13 wypadł niestety w piątek. Co ciekawe, piątek trzynastego uznawany jest za dzień pechowy w krajach anglojęzycznych, francuskojęzycznych i portugalskojęzycznych. Taki sam status jak Polska posiadają również inne kraje: Estonia, Niemcy, Finlandia, Austria, Irlandia, Szwecja, Dania, Słowacja, Norwegia, Czechy, Słowenia, Bułgaria, Islandia, Belgia i Filipiny.

I choć nasi rodacy prawdopodobnie łapią się co chwilę za guzik, ostrożnie doprawiają solą potrawy, by przypadkiem nie wysypać kilku ziaren, unikają czarnych kotów jak ognia, a pukanie w niemalowane drewno słychać nawet w wieży Kościoła Mariackiego, to AquaSki Travel nie ma dzisiaj czasu, by przejmować się przesądami.

Urodziny Gabrysi

Powodem jest uroczystość, którą obchodzimy każdego roku o tej samej porze: urodziny Gabrysi Kaźmierowskiej - najmłodszego w naszym biurze Starszego Doradcy Klienta! Tradycyjnie cała ekipa AquaSki Travel spodziewała się w tym dniu słodkości - a wiadomo, że bardzo jej lubimy - ale to, czym uraczyła nas jubilatka, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Po gromkim "sto lat", wręczeniu prezentu oraz serii urodzinowych buziaków, otrzymaliśmy spore kawałki kokosowo-czekoladowego arcydzieła autorstwa babci Gabrysi. Oj, nie było to zwykłe ciasto i przyznamy, że szkoda go było kroić... Lecz na szczęście niepowtarzalny urodzinowy wypiek został uwieczniony na zdjęciu. Patrząc na nie później, z pewnością będziemy pamiętać jego słodki smak... A naszej równie słodkiej koleżance jeszcze raz życzymy: sto lat!

Urodziny Gabrysi<p>Ekipa od tradycyjnego śpiewania głośnego sto lat obdarzyła najmłodszego pracownika AquaSki Travel nie tylko ciepłymi słowami, ale również gorącymi buziakami!<p> Urodziny Gabrysi<p>Jubilatka z ochotą zabrała się za rozdzielanie słodkiego smakołyka. A porcji nie szczędziła! Już za chwilę wszyscy raczyli się łakociem na pomarańczowej kanapie!<p> Urodziny Gabrysi<p>Dawno zapowiadany tort, który miała przygotować na dzisiejszą uroczystość babcia Gabrysi, przerósł chyba oczekiwania wszystkich obecnych. Po prostu rozpływał się w ustach! Bez dwóch zdań!<p>