Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Sezon narciarski - zima 2013/2014

Zima 2013/2014 w JasnejW sobotę, 30.11.2013, rozpoczął się sezon narciarski na Słowacji! W tym dniu miało miejsce wielkie muzyczne wydarzenie! WINTER MUSIC OPENING 2013 w Jasnej to jedna z największych imprez rozrywkowych dla miłośników białego szaleństwa na Słowacji. Dla narciarzy w sobotę przygotowane były stoki w rejonie Biela Put, a przez cały dzień trwała wspaniała zabawa w apres-ski barach. Wieczorem podczas MEGA NIGHT PARTY w znanym klubie muzycznym Happy End wystąpiły najbardziej znane słowackie gwiazdy muzyki popularnej: TINA, MAJK SPIRIT, CELESTE BUCKINGHAM, DJ BON FINIX, GRIMMY DANCE COMPANY SL oraz DJ EKG.

Śnieg już jest!

Podczas nadchodzącej zimy narciarze nie mogą narzekać na brak miejsc do uprawianie zimowych sportów. Jako pierwszy swoje stoki dla narciarzy udostępnił jeden z najwyżej położonych ośrodków narciarskich Strbske Pleso w Wysokich Tatrach /40 cm śniegu/, którego dolna stacja znajduje się na wysokości 1400 m n.p.m.

W weekend zostały otwarte również inne ośrodki narciarskie, takie jak PARK SNOW Donovaly /15 cm śniegu/, Snowparadise Wielka Raca-Oszczadnica  /30 cm śniegu/, Rohacze -Spalona Dolina w Tatrach Zachodnich  /40 cm śniegu/oraz największy słowacki ośrodek narciarski Jasna Niskie Tatry /30 cm śniegu/.

Iskrzący świerk

W wigilię otwarcia, piątek 29.11.2013, została zapalona ogromna choinka bożonarodzeniowa na Chopoku. Ponad dwumetrowy świerk będzie najwyżej położoną choinką na Słowacji  /2004 m n.p.m./, a narciarzom towarzyszyć będzie bardzo długo - aż do święta Trzech Króli.

A to dopiero początek! Cieszymy się na nowy sezon narciarski na Słowacji, który ponownie będzie pełen nowości i niezapomnianych wrażeń!

Zapraszamy do pięknej, śnieżnobiałej zimowej Słowacji!

11.png 10.png 07.png 09.png 08.png