Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

AquaSki Travel ogłasza koniec kryzysu!

AquaSki news

Kiedy padły pierwsze informacje na temat kryzysu w Polsce, wielu z nas odłożyło swoje plany urlopowe "na jutro", rodzinne wakacje przeniesiono na następny rok, a własny wypoczynek zamieniono na dodatkowe godziny pracy. Wielu z nas zaczęło także żyć bardziej oszczędnie w codziennych przyjemnościach. Jednak od paru miesięcy sytuacja znacznie się poprawiła, co ogłaszają już wszem i wobec media... AquaSki Travel także!

 

 

Zaufało nam tysiące zadowolonych klientów, zrobiliśmy setki rezerwacji, nawet w "tych ciężkich, kryzysowych czasach". Ale wyjście z dołka finansowego widoczne jest wyraźnie po danych statystycznych, które wyraźnie się zmieniają na lepsze!

Karol Tomczyk, właściciel AquaSki Travel, tak podsumowuje zaskakujące zmiany w gospodarce Polaków na przykładzie naszej firmy:

 

 "W każdym miesiącu wyznaczamy naszym doradcom plany sprzedaży zazwyczaj w wysokości tych z zeszłego roku, aby wiedzieli, czego mogą się spodziewać i co mogą osiągnąć. We wrześniu sprzedaż przekroczyła o 60% ubiegłoroczną. Nadal jednak było to mniej, niż w rekordowych latach 2009 i 2010.

Pomyśleliśmy: mógł to być przypadek. Październik zaskoczył nas jednak totalnie, ponieważ zeszłoroczna sprzedaż została przekroczona aż o 120%, a więc klienci podpisali z nami ponad 2 razy więcej umów, niż rok temu w październiku. Był to najlepszy październik w historii firmy. Zadawaliśmy sobie pytanie, czy to już powrót na ścieżkę wzrostu i powód do święcenia triumfów? Postanowliliśmy jednak zaczekać, bo w końcu do trzech razy sztuka!

Wygląda na to, że i listopad zakończy się rewelacyjnym wynikiem, ponieważ już w tym momencie plan sprzedaży jest przekroczony o 10%, a wstępnych rezerwacji, czyli oczekujących na decyzję klienta, mamy jeszcze w systemie 235 (część się potwierdzi) no i 5 dni do końca miesiąca, a telefony się urywają. Przewidujemy, że plan sprzedaży w listopadzie zostanie przekroczony o 80 do 110%, czyli znowu około dwukrotnie.”

 


Cieszymy się, że nasi rodacy mogą pozwolić sobie na zasłużony wypoczynek! Wygląda na to, że coraz lepiej nam się powodzi, wyjeżdżamy i odpoczywamy, a tym samym jesteśmy pogodniejsi, bardziej zrelaksowani i zmotywowani.

Kciuki w górę :) Zachęcamy więc do wybrania odpowiedniego miejsca na wczasy i cieszenia się przyjemnością z wyjazdu, gdyż...

AquaSki Travel ogłasza koniec kryzysu!

Kciuk do góry - AquaSki Travel ogłasza koniec kryzysu!