Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Relacja z wyjazdu

Wyjazd w nagrodę - kolejką na ChopokW piątek, we wczesnych godzinach popołudniowych, Gosia (specjalista ds. marketingu i PR w AquaSki Travel) przejęła kluczyki od Karola (właściciela firmy) i upewniwszy się, że w aucie znajdują się Asia (kierownik AquaSki Travel)  oraz Ania, Gabrysia i Paulina (Starsze Doradczynie Klienta) wyruszyły w kierunku południowych sąsiadów – na Słowację.

Pierwszym ich celem był Aquapark Gino Paradise Besenova, w którym zjadły pyszną kolację składającą się z wyboru dań w formie bufetu szwedzkiego. A wybór był duży: gorące posiłki, zupy, dania z ziemniaków, mączne potrawy… I obowiązkowo deser! Po sycącej kolacji przyszedł czas na relaks w Strefie Wellness Parku Wodnego. „Na sauny czekałam przez cały dzień” – relacjonuje Ania Cyranek. -„I gdy weszłam do mojej ulubionej, mentolowej, trudno było mnie stamtąd wyciągnąć”- śmieje się.


Dziewczyny spędziły noc w Hotelu Giga**** – jednym z czterogwiazdkowych hoteli dostępnych na terenie obiektu, po czym zjadłszy śniadanie dnia następnego wyruszyły na dalsze atrakcje związane z wyjazdem.

Wyjazd w nagrodę - Gino Paradise Besenova<p>Gorące źródła Gino Paradise Besenova, a w tle Basen Mara, z którego wydobywa się gęsta para. Szkoda, że zamiast firmowych polarów dziewczyny nie miały na sobie strojów kąpielowych...<p> Wyjazd w nagrodę - kolejką na Chopok<p>Ekipa AquaSki Travel za chwilę wsiądzie do kolejki i przemierzy ostatni odcinek dzielący ją od zaśnieżonej góry Chopok.<p> Wyjazd w nagrodę - Gino Paradise Besenova<p>Poranna kawa w Gino Paradise Besenova. Dzięki temu, że śniadanie podawane jest tu w formie bufetu, każda z Pań mogła zjeść to, na co akurat miała ochotę!<p>W sobotę, ku wielkiej radości, już od rana świeciło słońce (nawet pogoda wynagrodziła udany ubiegły sezon w AquaSki Travel!). Dziewczyny miały okazję przejechać się na sam szczyt Tatr Niskich – Chopok! A była to niesamowita okazja, ponieważ innowacje wprowadzone już na sezon zimowy widoczne są gołym okiem!

Pomimo tego, że październik to miesiąc jesienny, to w górach leży już mnóstwo śniegu! Dziewczyny nieco więc zmarzły, lecz pyszny, rozgrzewający lunch zjedzony w luksusowej restauracji Grand skutecznie postawił je na nogi! A przydała im się energia, ponieważ przy okazji miały okazję zobaczyć odremontowaną część Wellness Hotelu Grand**** z nową salą konferencyjną. „Sale konferencyjne były imponujące, a nowe pokoje naprawdę śliczne” -  przyznaje Paulina Burkat. – „Ale mnie bez wątpienia urzekł Maco – hotelowy psiak!


Damska Ekipa AquaSki Travel zwiedziła jeszcze inne Hotele na Słowacji, sprawdzając je przed nadchodzącym sezonem zimowym – gdyż komfort klientów wyjeżdżających z nami na wypoczynek musi być na jak najwyższym poziomie! Po aktywnie spędzonym dniu  Panie udały się do zaprzyjaźnionego Hotelu Chopok****, w którym rewelacyjni masażyści sprawili, że każdy mięsień ciała stał się głęboko odprężony i zrelaksowany.

Wyjazd w nagrodę - Tatralandia<p>Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego? W AquaSki Travel - na pewno! Nie mogło więc zabraknąć zdjęcia w Tatralandii, jako, że jesteśmy oficjalnym polskim przedstawicielem tego kompleksu wodnego!<p> Wyjazd w nagrodę - Tri Studnicki****<p>Śniadanie w Hotelu Tri Studnicki**** zasługuje co najmniej na pięć gwiazdek! Bufet pełen był smakołyków przygotowanych ze świeżych składników. Atrakcją był prawdziwy, wiejski chleb z chrupiącą skórką, który można było kroić samemu!<p>


Sobotnią noc Ania, Asia, Gabrysia, Gosia i Paulina spędziły w Hotelu Tri Studnicki****. Dziewczyny były pod wrażeniem luksusu, jaki panuje nie tylko w restauracji, lobby czy Wellness, ale również w każdym z pokoi tego czterogwiazdkowego hotelu. A kuchnia obiektu szczyci się doskonałym smakiem, dobrze znanym w okolicy – można było wybierać spośród bogatego menu kuchni słowackiej, międzynarodowej oraz ZEN (menu korzystne dla dobrego zdrowia i samopoczucia).


W dzień wyjazdu, dziewczyny skorzystały z atrakcji SuperFly dostępnej przy Aquaprku Tatralandia.Niesamowite emocje” – wykrzyknęła tuż po 1,5 minutowym locie Asia Bugajska. – „Mogłabym tak latać bez końca!”. Jej entuzjazm podziela również Gabrysia Kaźmierowska: „Na początku nieco się bałam, ale poszłam na pierwszy ogień – i nie żałuję. SuperFly to wspaniałe przeżycie!

Wyjazd w nagrodę - SuperFly Tatralandia<p>Zdjęcie z instruktorem SuperFly musi być! A jak było podczas latania? Tego nie trzeba już chyba tłumaczyć!<p> Wyjazd w nagrodę - SuperFly Tatralandia<p>Dziewczyny przed wejściem do komory powietrznej SuperFly Tatralandia. Uśmiechnięte - wiedzą, że za chwilę czeka je wspaniała zabawa!<p> Wyjazd w nagrodę - SuperFly Tatralandia<p>Uśmiechnięte dziewczyny z niecierpliwością czekają na lot. A niebieski kolor nie zdołał ukryć rumieńców!<p>

 

Zobacz odLOTowe wideo SuperFly - Ekipa AquaSki Travel!

Na specjalne zaproszenie managera Tatralandii, dziewczyny, tuż przed powrotem do Polski, miały okazję zobaczyć film w kinie 5D w Tatralandii. „Musiałam mocno trzymać się fotela, aby nie spaść podczas przejażdżki na ekranie” – opowiada Gosia Mękal. – „Takie kino do doskonała rozrywka!


Weekend w Niskich Tatrach pełen był atrakcji, emocji i niezapomnianych wrażeń. Ekipa AquaSki Travel odprężyła się regenerując jednocześnie wszystkie siły potrzebne na dobrze zapowiadający się sezon zimowy na Słowacji. „Meldujemy, że śnieg w górach już jest – łapcie więc za narty i w drogę na szalone wyjazdy zimowe!” – chóralnie i zgodnie oznajmiają pracownice AquaSki Travel!


Wszystkim osobom, dzięki którym ten wyjazd był tak wspaniały należą się specjalne podziękowania! Dziękujemy!
- Wypoczęta i szczęśliwa ekipa AquaSki Travel