Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Wyjazd w nagrodę

Weekend 18-20.10.2013 Ekipa AquaSki Travel spędziła na Słowacji. I nie był to typowy wyjazd służbowy, ponieważ dziewczyny wyjechały w nagrodę za znakomite wyniki!


Karol Tomczyk, właściciel AquaSki Travel, nie ma co do tego żadnych wątpliwości:


W tym roku nasz zespół obsługujący klientów indywidualnych bardzo mnie zaskoczył. Czytając rok temu fatalne prognozy dla polskiej gospodarki przygotowaliśmy się raczej na spadek sprzedaży i liczby klientów. A tymczasem porównując okres od stycznia do sierpnia 2012 z pierwszymi 8 miesiącami tego roku nasz obrót wzrósł o 11,6%, a liczba klientów o 4,7%. To bardzo dobry wynik, którym dziewczyny zasłużyły sobie na relaks i beztroską zabawę.”

 

Imponujące oceny

Doradczynie Klienta AquaSki Travel spisały się na medal! Dowodem są niewątpliwie statystki ocen dotyczących wszystkich Opiekunek rezerwacji pracujących w naszym biurze.

Najwyższą z możliwych, ocenę 5,  w tym roku wystawiło aż 88% zadowolonych klientów,  natomiast  ocenę 4 przyznało kolejne 9%. Z tego wynika, że 97% klientów oceniło bardzo wysoko profesjonalizm i zaangażowanie Opiekunek rezerwacji. Tych mniej zadowolonych (ocena 1 lub 2) było tylko 1,1%.

Niezapomniany czas

W nagrodę za wspaniałe osiągnięcia, wszystkie dziewczyny wyjechały na pełen przygód weekend, na którym relaksowały się przy indywidualnych masażach oraz dzięki bogatej ofercie wellness, pałaszowały smakowite kąski w jednej z najlepszych restauracji regionu i… regenerowały siły na kolejne miesiące wytężonej pracy! Sezon zimowy tuż, tuż…

Wyjazd w nagrodę - Tatralandia<p>Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego? W AquaSki Travel - na pewno! Nie mogło więc zabraknąć zdjęcia w Tatralandii, jako, że jesteśmy oficjalnym polskim przedstawicielem tego kompleksu wodnego!<p> Wyjazd w nagrodę - Tri Studnicki****<p>Śniadanie w Hotelu Tri Studnicki**** zasługuje co najmniej na pięć gwiazdek! Bufet pełen był smakołyków przygotowanych ze świeżych składników. Atrakcją był prawdziwy, wiejski chleb z chrupiącą skórką, który można było kroić samemu!<p> Wyjazd w nagrodę - SuperFly Tatralandia<p>Dziewczyny przed wejściem do komory powietrznej SuperFly Tatralandia. Uśmiechnięte - wiedzą, że za chwilę czeka je wspaniała zabawa!<p> Wyjazd w nagrodę - Gino Paradise Besenova<p>Gorące źródła Gino Paradise Besenova, a w tle Basen Mara, z którego wydobywa się gęsta para. Szkoda, że zamiast firmowych polarów dziewczyny nie miały na sobie strojów kąpielowych...<p>


 

Chcesz przeczytać relację z wyjazdu? Kliknij tutaj.