Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Pensjonat Ravence - Sprawdzony i polecany

Dziś sprawdzam kolejny obiekt w rejonie Liptov - Pensjonat Ravence, położony tylko godzinę jazdy samochodem od granicy z Polską.

 

 

Kluczowe informacje dotyczące Pensjonatu Ravence

Do Pensjonatu Ravence można przyjechać z czworonogiem - obiekt oferuje bowiem zakwaterowanie ze zwierzętami. Bliska odległość zarówno do parku wodnego, jak również stoku narciarskiego pozwala na aktywny wypoczynek i latem i zimą. Obiekt nie posiada własnego Wellness Centrum, dlatego, aby skorzystać z tego typu atrakcji należy udać się poza miejsce zakwaterowania. Pokoje są bez aneksu kuchennego, ale bez wątpienia można je zaliczyć do tych z górnej półki, a ceny przyjazne są dla każdego portfela.

Okolica

Pensjonat Ravence usytuowany jest w dogodnej lokalizacji niezależnie od pory roku - 18 km dzieli obiekt od najbliższego stoku narciarskiego, a do Aquaparku Tatralandia jest tylko 2 km. Już po trzyminutowym spacerze można znaleźć się na brzegu jeziora Liptovska Mara z ciekawymi atrakcjami wodnymi.

Zakwaterowanie

Pensjonat oferuje pokoje dwu-, trzy lub czteroosobowe z możliwością jednej dostawki lub apartamenty z możliwością dwóch dostawek. Dostawką jest rozkładana sofa, na której może spać jedna osoba dorosła lub dwójka dzieci. Dodatkowo, każdy z pokoi posiada własną łazienkę oraz możliwość podłączenia się do internetu. 

Wyżywienie

Oprócz komfortowego zakwaterowania, do pakietu pobytowego można dokupić sobie śniadanie, kolację lub oba te posiłki.

 

Obiekt sprawdziła Gosia Mękal.