Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

 

Pensjonat Mara - Sprawdzony i polecany

Przedstawiamy pierwszy film z serii "AquaSki Travel - Sprawdzony i polecany". W odcinku - Pensjonat Mara, położony w Liptovskim Trnovcu, zaledwie niecałą godzinę od granicy!

 

 

Kluczowe informacje dotyczące Pensjonatu Mara

Pensjonat Mara - niewielki pensjonat z przestronnymi pokojami, ale bez aneksu kuchennego. Lokalizacja sprzyja aktywnemu wypoczynkowi zarówno latem, jak i zimą. Nie wolno kwaterować się ze zwierzętami i dużą grupą, ale panuje tu rodzinna atmosfera, a ceny dobre są na każdą kieszeń!

Okolica

300 metrów od pensjonatu znajduję Jezioro Liptowska Mara ze strzeżonym kąpieliskiem wodnym i mnóstwem atrakcji. Miłośnicy kąpieli termalnych i wodnego szaleństwa mogą udać się do oddalonej o 2 km Tatralandii.

Wyżywienie

W ofercie pobyty bez wyżywienia lub ze śniadaniem w formie bufetu. Możecie również napić się pysznej kawy z miłym właścicielem, który podpowie, co warto zobaczyć w okolicy. Wieczorem, dostępny jest lobby bar.

Zakwaterowanie

W pensjonacie dostępne są różne typy pokoi: dwu-, trzy-osobowe oraz apartamenty 4- i 5-osobowe. Istnieje możliwość dostawienia dodatkowych łóżek: jednego lub dwóch. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę, TV z polskimi kanałami, niektóre posiadają balkon z widokiem na jezioro lub góry.

Dodatkowe informacje

Wieczorową porą, niezależnie od pogody, można zrelaksować się w barze lub zagrać w ping ponga czy bilard.

Obiekt sprawdziła Gosia Mękal.