Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Babeczki od... babeczki!

Czekoladki, ciasteczka, cukiereczki... Chyba nie ma takiego człowieka na ziemi, który nie rozpieszczałby od czasu do czasu swojego podniebienia małym conieco. Dziewczyny i chłopaki z AquaSki Travel zgodnie przytakują, że bez słodyczy świat byłby nudny i bezbarwny!

Dlatego też, żeby dodatkowo nasycić kolorami kolejny sierpniowy dzień, Ania Cyranek, Starszy Doradca Klienta, zrobiła babeczki! Ale nie byle jakie, tylko najbardziej miękkie, najsłodsze i najbardziej czekoladowe jakie kiedykolwiek jedliśmy! 

 

Babeczki<p>Miękkie babeczki Ani Cyranek wypełnione były kawałkami czekolady, które rozpływały się w ustach z każdym kolejnym kęsem...<p> Babeczki<p>Słodkie wypieki Ani Cyranek były tak pyszne, że nawet babeczki mrugały z zachwytu!<p> Babeczki<p>Babeczki czy muffinki - dla nas to wszystko jedno, bo smakowały rewelacyjnie!<p> Ania Cyranek<p>Słodkie babeczki upiekła Ania Cyranek, Starszy Doradca Klienta z AquaSki Travel.<p>

 

Taki deser (co prawda zjedzony przed obiadem) smakował całej ekipie AquaSki Travel. Chętnie przyzwyczaimy się do słodkiego łasuchowania, a więc Aniu - jeśli najdzie Cię kiedyś ochota na wypieki, pamiętaj, że zawsze pomożemy... je zjeść!

Jak pyszne były babeczki, które zrobiła Ania Cyranek? Chyba najlepiej zobrazuje to... znikająca babeczka!

Znikająca babeczka