Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

 

Obiekty noclegowe - przygotowane na Wasz przyjazd!

Recepcja TatralandiaSłońce górujące nad Tatrami wesoło oznajmia, iż sezon letni lada dzień się rozpocznie. Spragnieni wrażeń turyści spakują podróżne plecaki, założą wygodne buty oraz chroniące oczy okulary i zaczną eksplorować naturę wzdłuż i wszerz. Rodzice zabiorą swe maluchy w bajkowy świat wodnych atrakcji, grupy przyjaciół zakosztują niekończącej się przygody wśród krętych zjeżdżalni, długich toboganów i basenów z przyjemną wodą termalną. Miłośnicy białego szaleństwa wciąż mają szansę na beztroskie szusowanie, bowiem tegoroczna majówka kusi doskonałymi warunkami narciarskimi zarówno w Tatrach Niskich jak i Wysokich. . Właściciele setek hoteli, pensjonatów i domków zapraszają do siebie! A my sprawdzamy najlepsze standardy dla naszych klientów.

Asia, Gosia i Karol pojechali na Słowację.

AquaSki Travel, dbając o każdego miłośnika wakacyjnych przyjemności, osobiście sprawdziła standard zakwaterowania w słowackich obiektach. Tuż przed pierwszą wiosenną falą upałów, gdzie goście tłumnie zawitają u południowych sąsiadów, pojechaliśmy tam na kilka godzin w ubiegłą środę, 24.04.2013. Poranne słońce, które docierało do nas przez szyby samochodu, zapowiadało wspaniały, ciepły dzień – idealny na penetrowanie górzystych terenów.

 

Pensjonat Relax<p>Jak sama nazwa wskazuje, Pensjonat Relax, położony w Jasnej, to miejsce stworzone do wypoczynku. Dba o to cała załoga obiektu, na czele z właścicielką.<p> Pensjonat Mara<p>W niedalekiej odległości lustrzanej tafli jeziora Mara, leży Pensjonat Mara. Otoczony zieloną przestrzenią zaprasza, wraz z właścicielem, Viliamem Msik, drogich turystów.<p> Apartamenty Dreams<p>Właścicielka Apartamentów Dreams, Lenka Pallova, jest uśmiechniętą gospodynią obiektu. Wprowadza rodzinną atmosferę i ciepło domowego ogniska do całej posiadłości.<p>

 

Aquaparki, jak zwykle zresztą, tętniły życiem, nawet w godzinach przedpołudniowych. Dodatnie temperatury z pewnością sprzyjają aktywnej formie zabawy. Zjeżdżalnie letnie, które zostaną otwarte na czas tegorocznej majówki, są już gotowe na spragnionych wrażeń użytkowników. Oględziny dokonane zostały również w obiektach noclegowych. Z myślą o tych, którzy w tym roku pragną zakwaterować się w pensjonatach, odwiedziliśmy ciekawe miejsca, będące w bazie noclegowej proponowanych przez nas obiektów. Za każdym razem gospodarze przywitali nas niezmiernie ciepło, z entuzjazmem opowiadając o przygotowaniach do nadchodzącego sezonu letniego. Pokazali czyste, zadbane pokoje, lśniące łazienki i pachnącą bułeczkami jadalnię. Mieliśmy okazję napić się aromatycznej kawy w dobrze zaopatrzonej kuchni i zjeść syty, słowacki obiad.

Nie mamy wątpliwości, że każdy obiekt gotowy jest na Wasz przyjazd. Na naszych stronach znajdziecie informacje na temat barwnej oferty noclegowej, jaką proponujemy w tym roku. Słowacja wita Was, turystów, z otwartymi ramionami i słowiańską gościnnością oraz zaprasza do spędzenia wspaniałego czasu wśród dzikiej przyrody… A my życzymy udanego wypoczynku!