Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Strefa Adrenaliny w Gino Paradise Besenova

Gdy masz apetyt na coś nowego, przyjeżdżaj do Gino Paradise Besenova - 29.12.2012 została otwarta jest nową strefa adrenaliny. Od tego dnia, dla Gości ośrodka dostępne są między innymi: basen z falami morskimi, basen dla dzieci z super atrakcjami czy wieża ze zjeżdżalniami.Uroczysta impreza inaugurująca otwarcie nowej części odbyła się 14 lutego 2013.

Strefa Adrenaliny<p>Na uroczyste otwarcie Strefy Adrenaliny w Gino Paradise Besenova zostali zaproszeni przedstawiciele AquaSki Travel jako Top Partner obiektu. Impreza była świetną okazją do spotkani się ze słowackimi kontrahentami.<p> Strefa Adrenaliny<p>Zaciekawieni goście ze zdumieniem obserwowali występy artystyczne przygotowane na uroczystość otwarcia Strefy Adrenaliny w Gino Paradise Besenova.<p> List podziękowalny<p>Gino Paradise Besenova w podzięce za przybycie na oficjalne otwarcie Strefy Adrenaliny, przysłała do nas list podziękowalny. <p>

AquaSki Travel, pod dowództwem Karola Tomczyka, już dawno okrzyknięte zostało mianem Top Partnera kompleksu wodnego Gino Paradise Besenova. Dlatego też zaproszono nas na oficjalne otwarcie nowej części – Strefy Adrenaliny. Delegacja w postaci Karola, Ani i Asi punktualnie stawiła się na miejscu, przemierzając zaśnieżone słowackie drogi. Uroczystemu rozpoczęciu imprezy towarzyszyły zachwyt i zdumienie, gdyż długo zapowiadana Strefa Adrenaliny była jeszcze wspanialsza, niż ją opisywano. Podczas całego wieczoru atrakcji nie zabrakło – goście raczyli się pysznym jedzeniem przygotowanym przez najlepszych słowackich kucharzy. Gospodarze zadbali, aby walory smakowe były w pełni zaspokojone. Część artystyczna powaliła wszystkich na kolana – występ gibkiej gimnastyczki wprawiał w zachwyt i uznanie każdego z obecnych.

Zaproszenie na ceremonię otwarcia 

Uroczyste otwarcie Strefy Adrenaliny w Besenovej było nie tylko wspaniale zorganizowaną imprezą, którą zapamiętamy na długo, ale również ciekawym spotkaniem towarzyskim naszych słowackich partnerów. Miło było zobaczyć znajome twarze w ten magiczny wieczór. A na dowód i przypieczętowanie naszej obecności tego dnia – honorowy wpis do pamiątkowej Księgi Gości.

Strefa Adrenaliny to kolejna atrakcja dostępna dla naszych klientów – z pewnością godna polecenia. Do zobaczenia w GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ!