Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Relacja z otwarcia Tropical Paradise Tatralandia

Impreza otwarcia Tropical Paradise Tatralandia Tatralandia jest niezwykłym miejscem – to bez wątpienia. Położona wśród malowniczych szczytów słowackich Niskich Tatr, ogromna hala zadedykowana jest wszystkim tym, którzy chcą choć przez chwilę odczytywać rzeczywistość jako bajkowy, pełen kolorów splot karaibskich tradycji i atmosfery. Pewnego styczniowego popołudnia, całe biuro AquaSki miało okazję odczuć te klimaty na własnej skórze.

 

 

 

W piątek, 11-go stycznia 2013 roku, odbyło się oficjalne otwarcie Tropikalnego Raju w Aquaparku Tatralandia. Unikalna fiesta, zgromadziła ponad 250 zaproszonych Gości Specjalnych, do których należeliśmy i my. Tego zimowego dnia biuro czynne więc było do godziny 12, ponieważ cała ekipa AquaSki Travel, włącznie z właścicielem, w samo południe wyruszyła na spotkanie lata.

Tropical Paradise<p>Oryginalnych drinków można skosztować bezpośrednio w basenach Tropical Paradise Tatralandia, lub na lądzie. Paulina, Ula i Gabrysia testowały karaibskie napoje.<p> Aquapark - Restauracja Paradiso<p>Zapraszamy do nowej, stylowej restauracji Paradiso Restaurant! Miejsce, w którym o  doznania kulinarne dbają jedni z najlepszych słowackich kucharzy znajduje się w samym centrum  kompleksu rekreacyjnego Tropical Paradise. <p> Tropical Paradise<p>W Restauracji Paradiso skosztujesz dania zarówno kuchni regionalnej, jak i międzynarodowej. Nasye biurowe dziewczyny testują znakomity kunszt kucharzy.<p>

Na miejscu przywitani zostaliśmy przez organizatorów bardzo serdecznie. Tuż po wejściu, oczom naszym ukazał się wspaniały widok błękitnej wody, a w powietrzu dało się odczuć tropikalną atmosferę. Będąc jednymi z licznie przybylłych gości mieliśmy okazję zobaczyć, korespondujący z klimatem zarówno Aquaparku, jak i tropikalnych plaż, pokaz strojów kąpielowych. Oklaskiwaliśmy także widowisko tańca współczesnego w wykonaniu grupy laureatów jednego z popularnych słowackich telewizyjnych show.
W basenach temperatura przekraczała 30 stopni Celsjusza, na imprezie, nie wiadomo czy to za sprawą lejącego się strumieniami mojito, czy też konferansjera, zdawała się być znacznie wyższa. Niewątpliwie zachwyciła nas wielość form – pokazy światła, ogromne tropikalne palmy, egzotyczne tancerki - i kolorów.

Asia i Robert<p>Podczas imprezy otwarcia Tropical Paradise Tatralandia, kierownik AquaSki Travel - Asia Bugajska spotkała się z dyrektorem Holiday Village Tatralandia - Robertem Smitalą. <p> Tropical Paradise<p>Nie byle jakie wrażenie robi ogromny piracki statek, który rozbił się pośrodku Tropical paradise Tatralandia. Gosia w mgnieniu oka przejęła stery!<p> Tropical Paradise<p>Na jednym z ponad dwustu wygodnych leżaków można odpocząć po szaleństwach w basenach. Tu ekipa AquaSki Travel prawie w komplecie.<p>


Impreza okazała się niesamowitym przeżyciem! W pierwszej kolejności zaspokoiliśmy nasze kubki smakowe i zakosztowaliśmy wyśmienitego, słowackiego jedzenia: wykwintych przystawek, sycącego dania głównego i barwnych deserów. Ciekawe aranżacje, pokazy i inne rozrywki programu otwarcia, co raz to zaskakiwały nas oryginalnością i pomysłowością. Na własnej skórze wypróbowaliśmy leżaki dostępne w całej strefie Tropical Paradise - perspektywa sączenia kolorowych drinków jednocześnie relaksując się na jednym z wygodnych leżaków bardzo przypadła nam do gustu! Aż żal było opuszczać to miejsce, gdy nadeszła godzina powrotu. Ale... wszyscy jesteśmy pewni, że niebawem tam powrócimy. I z czystym sumieniem będziemy polecać te atrakcje naszym klientom!

Aquapark - Restauracja Paradiso<p>Właściciel AquaSki Travel z całą stanowczością poleca dania serwowane w Tropical Paradise Tatralandia. Karol skusił się na degustację przekąsek z Restauracji Paradiso.<p> Tropical Paradise<p>Paulina zwiedyała wnętrza Tropical Paradise. Statek Piratów z Karaibów zrobił ogromne wrażenie na opiekunce rezerwacji z AquaSki Travel <p> Tropical Paradise<p>Niezależnie od tego, czy w basenach, czy na suchym lądzie... w Tropical Paradise nie brakuje miejsc stworzonych do zabawy. <p>