Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Wigilia firmowa

Wigilia firmowa AquaSki TravelZgodnie z badaniami jednej z firm eventowych, aż 73% pracowników firm uważa, że wigilia firmowa jest doskonałym narzędziem do budowania relacji między ludźmi. Ponad połowa z ankietowanych twierdzi, że to czas relaksu i odpoczynku.


Ekipy AquaSki Travel nie trzeba było długo namawiać na wspólne świętowanie. Pomysł na firmową Wigilię 2012 był dla pracowników zaskakujący – Mikołaj inaczej niż było to rok, dwa i trzy lata wcześniej ominął biurowe zacisze.  Zamiast tego zabrał nas w podróż po krainie smaku Toskanii, przywiódł na myśl piaszczyste włoskie plaże, skusił smakiem parmy i subtelnej oliwy, doskonałego włoskiego wina i tiramisu…

17 grudnia 2012 roku Mikołajowe sanie marki Hyundai sunęły po leniwych krakowskich ulicach po to, aby punkt 18 wszyscy pracownicy mogli zasiąść przy stole w jednej z urokliwych włoskich restauracji. Niech nie zwiodą Was pozory – świętowaliśmy iście po polsku. Były tradycyjne życzenia, uściski, eleganckie stroje i suto nakryty stół uginający się pod ciężarem znakomitych dań. Nie zabrakło charakterystycznych dla polskiego biesiadowania rozmów o pracy i sprawach formalnych.
Nastrajająca muzyka i wino nadawało z kolei świętowaniu prawdziwie włoski charakter – było głośno, niezobowiązująco,  rodzinnie, ciepło.

Wigilijne spotkania na stałe wpisały się już w kalendarz imprez firmowych BT Krakus. Choć to tylko niespełna jeden dzień, co roku staje się on źródłem miłych wspomnień na kolejne miesiące. Disco z Mikołajem nie jest w naszym stylu. Klimaty południa – owszem. Ekipa AquaSki Travel dziękuje Ani i Karolowi Tomczyk za magiczną i innowacyjną Wigilię Firmową 2012!