Aplikacja na telefon - również na iOS!
Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

O AquaSki

AquaSki Travel - marka Biura Turystycznego KRAKUS

AquaSki TravelBiuro Turystyczne KRAKUS, istniejące na rynku turystycznym od 1989 roku, wyodrębniło dział AquaSki Travel. Już od roku 2005 prężnie rozwija on swoją działalność, pozyskując do współpracy coraz to większą liczbę nowych obiektów z Austrii, Czech, Słowacji i Węgier. AquaSki, jak sama nazwa wskazuje, to działalność związana z wodą (łac. aqua) oraz nartami (ang. ski). Jesteśmy partnerem i oficjalnym przedstawicielem kompleksów wodnych, takich jak Tatralandia, Besenova, AquaCity, Centrum Babylon, Aqualand Moravia czy Aquapalace.

Wody termalne i stoki narciarskie mamy w małym palcu – długoletnie partnerstwo pozwoliło nam poznać każdy zakątek proponowanych obiektów. Znamy nadchodzące wydarzenia i eventy, nasi goście na bieżąco informowani więc są o wszelakich nowinkach. Nic nie może nas zaskoczyć, gdyż dbamy o to, aby pozostawać w ścisłym kontakcie z naszymi wspólnikami. Osobiście sprawdzamy standardy Hoteli, Pensjonatów i Domków, które z pełną satysfakcją oferujemy naszym klientom. Chcemy, aby proponowane miejsca były atrakcyjne i godne polecenia, ponieważ nasi goście zasługują na to, co najlepsze.

Biuro w Krakowie siedem dni w tygodniu tętni życiem. Cała ekipa AquaSki Travel codziennie daje z siebie wszystko, aby zadowolić naszych klientów.

Karol Tomczyk, pomysłodawca AquaSki Travel, kocha zarówno narty, jak i wodę. W biurowej rzeczywistości jest specem od wszelkiej elektroniki i ciągle wprowadza nowinki, które z pewnością są ułatwieniem dla każdego pracownika.

Na czele AquaSki Travel stoi Asia Bugajska. Mama bliźniaków doskonale opanowała podzielność uwagi, która przydaje jej się w pracy, kiedy to zasypywana jest milionem pytań od otoczenia. Słowacja jest dla niej jak druga ojczyzna – uwielbia spotkania z naszymi partnerami. Asia trzyma też baczną pieczę nad marketingiem. rzygotowuje oferty cenowe i doprecyzowuje każdy obiekt z niezwykłą starannością, aby nasi klienci mogli poczuć się tak, jakby już byli na miejscu.

Opiekunkami klientów są: zrównoważona i ciepła Gabrysia Kaźmierowska,  uśmiechnięta i gadatliwa Ania Cyranek oraz skrupulatna i uprzejma Ania Bolek. Nasze dziewczyny są kompetentnymi doradcami w sprawach związanych z wyjazdem: wysłuchają wszystkich pytań, zaspokoją ciekawość i rozwieją wszelkie wątpliwości. To one dbają o to, aby każdy z naszych klientów czuł się wyjątkowo i spędził swój wymarzony urlop w najlepszy możliwy sposób.

Jednym słowem, AquaSki Travel to recepta na wspaniałe wakacje. Białe szaleństwo czy wodna przygoda? Niezależnie od pory roku – udany wypoczynek!

Kontakt

Adres do korespondencji: Biuro Turystyczne Krakus - AquaSki Travel ul. Norymberska 10c/9 30-376 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.: 123-848-636fax: 123-848-642 Opiekunowie i doradcy klienta:Anna Choptiana: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 123 - 848 - 610Gabriela Stąpała: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 123 - 848 - 612Anna Bolek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 123 - 848 - 615 Kierownik AquaSki Travel:Joanna Bugajska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 602 - 110 - 410       Właściciel biura: Karol Tomczyk - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 123 - 848 - 630  kom: 601 830 088