Aplikacja na telefon - również na iOS!
Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Nianio w Tatralandii

Nianio w TatralandiiKlienci korzystający z usług AquaSki Travel - Biura Turystycznego są różni: młodzi ludzie podróżujący po Europie i szukający przygód, starsze małżeństwa odpoczywający w wodach termalnych czy rodziny z dziećmi wybierające atrakcyjne miejsca rozrywki dla siebie i swoich pociech. Do tej ostatniej grupy należy Pani Izabela, która (jak sama o sobie mówi) kocha swoje dzieci ponad wszystko i uwielbia podróże w ciekawe miejsca. A u nas takich nie brakuje!

Nianio to blog o życiu. Publikowane są tu Nianio w Tatralandiio modzie, domie, wzmianki o kulinarii i strefę matki i dziecka. W zakładce porady można znaleźć odpowiedzi na trudne i nurtujące pytania. Jest też dział podróże poświęcony relacjom z odwiedzin wspaniałych miejsc.

Znaleźliśmy się tam przy okazji wypadu Pani Izy i jej rodziny do Tatralandii. Cieszymy się, że dostajemy wciąż pozytywne rekomendacje:

My czas tam spędzony wspominamy do dnia dzisiejszego. Planujemy już kolejne odwiedzimy w tym miejscu, więc jeśli lubicie wodę, zjeżdżalnie to idealne miejsce dla Was.

Nianio w Tatralandii Nianio w Tatralandii Nianio w Tatralandii Nianio w Tatralandii

Pełna relacja z wyjazdu na blogu:

Nianio w Tatralandii