Aplikacja na telefon - również na iOS!
Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

TamJedziemy.pl - relacja z wyjazdu

TamJedziemy.plJuż po raz drugi gościmy na łamach strony poświęconej podróżom TamJedziemy.pl - laureata "Złotej Strony WPROST" w kategorii Strona Tygodnia WPROST. Tym razem, słynna rodzinka odwiedziła Aquapalace Praha - największy w Europie Środkowej  wyjątkowy tętniący życiem i przygodą całoroczny Aquapark. Zabawy wystarczyło dla wszsytkich: taty-handlowca Bartka, który zwykle nie rozstaje się z komórką i laptopem; mamy-bloggerki Beaty, która zawsze wyszukuje tylko najlepsze kierunki dla swojej zwariowanej rodzinki; ciekawych świata przedszkolaków Kuby i Szymka, którzy uwielbiają zwierzęta, książki i pojazdy torowe.

"Kochamy podróże duże i małe. Udowadniamy, że z dziećmi można się świetnie bawić w drodze i od nowa odkrywać świat." - tak mówią o sobie. Od samego początku pobytu na stronie, słowa te utwierdzają nas w przekonaniu, że nie jest to ostatnia ich wyprawa w poszukiwaniu ciekawych miejsc. Co więcej, na blogu można poczytać o wadach i zaletach danego obiektu, opinie są subiektywne i jak najbardziej prawdziwe. Tym bardziej cieszymy się, że pobyt w Aqupalace Praha spełnił ich oczekiwania, a atrakcje przypadły do gustu każdemu!

Filmy potwierdzają to w stu procentach!

Hotel Aquapalace Praga****

Aquapalace Praga - zabawa w aquaparku

"Podsumowywując, Hotel Aquapalace w Pradze jest bardzo fajnym miejscem. Aquapark rewelacyjny. Desery powalają na kolana." Ogólne wrażenia - bardzo pozytywne. Uśmiechnięta rodzina spędziła udany wypoczynek z AquaSki Travel, a to dla nas najważniejsze!

Kompletną relację z wyjazdu można przeczytać na stronie TamJedziemy.pl

TamJedziemy.pl TamJedziemy.pl TamJedziemy.pl TamJedziemy.pl TamJedziemy.pl TamJedziemy.pl TamJedziemy.pl